Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kisfiam a...

5 és fél hónapos kisfiam a nap folyamán általában 2,5 - 3 dl vizet iszik. Ez normális jelenség-e ilyen korban, és miért kívánhatja ennyire a vizet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tápszeres volt és ilyen idősen ő is sokat ivott.Szerintem normális,sőt ez nem is nagy mennyiség!
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Eltérő a gyerekek folyadékigénye. És szerencsére víz, tehát nemigen árthat sem neki. Az én kisfiam kb. másfél 2 decit ivott ennyi idős korában, aztán néhány hónappal később, amikor jött a nyár, ez megugrott, és 3-4 decit ivott egy nap, de nem egyszer fél litert is megivott naponta. Most, hogy beköszöntött az ősz, visszaállt, 2 és fél - 3 decit iszik most naponta, bár ő már 11 hónapos. Esetleg nem kevés a páratartalom, nincs túl meleg a lakásotokban? Talán ezért iszik kicsit többet, de szerintem egyáltalán nem vészes, átlagosnak is belefér.
2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!