Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenes alatt, utan miket...

Hasmenes alatt, utan miket evett meg szivesen a babad? 1 eves a fiam tegnap hasmenese volt, voltunk dokinal, adott is egy listat, de nagyon etvagytalan, inni iszik, de enni nem nagyon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel őket nem szokták diétáztatni igy azt kapott mindig amit kívánt.igaz az én fiam 2 éves,de 2 hete volt hasmenése.neki joghurt kellett.mást nem is volt igazán hajlandó megenni,és azt sem evett sokat.kapta a smekta port(1 tasak 1 nap),meg a normaflórt(2x1/2).pár nap alatt helyre is hozta.
2011. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi most vagyunk benne, vagyunk túl egy hasmenés hányás viruson, mindannyian elkaptuk(fiam, én, mama)amiket ő most szívesen megszik, bébiételek, én nem akrok pár napig húsosat adni neki, és a natur ízek, zöldségleves adtam neki, szinte fűszertelenül, meg egy pici magába nokedlit, és szívesen megette, azt vettem észre, hogy az ízetlen kaják jobban izlenek neki, meg a bébiétel. picit én is kímélni akarom a gyomrát, hogy jöjjön helyre, mondjuk,mi antibiotikumot is adunk neki, de az elhúzódó betegégsorozat miatt.nekem a doki azt mondta, tejterméket, cukros dolgot hanyagoljuk. ja és én adok neki lacto protect baby-t és az kezdi szépen megfogni a pociját.
2011. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!