Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban jó viselet a topshopos...

Valóban jó viselet a topshopos Ahh bra, kismama/friss anyukaként is?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem és minden melltartót utálok már! Kényelmetlenek. Ez jónak tűnik, viszont nem tudom, mennyire tart vajon? És mennyire formálja a melleket? Valakinek van ilyen?
2011. okt. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van, 3 hete vettem, és azóta éjjel nappal rajtam van. Csak ajánlani tudom. Nekem meglehetősen nagy melleim vannak, és a kislánoymat 2 évig szoptattam, így gonodlhatod, hogy nem az égnek merednek sajnos. Most ismét terhes vagyok, és ennél kényelmesebb melltartóm még nem volt. Megfelelően tart, a ruha alatt tényleg nem látszik, tehát nincs bevágott pántnyom sem a vállon, sem a háton. Én gondolkodom azon, hogy a most megjelenő másik 3 színt is megveszem. Nagyon kényelmes, csak ajánlani tudom. A szoptatásnál nem tudom, hogy fogom-e tudni használni, de hamarosan kiderül.
2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de friss anyukaként nem lenne jobb a szoptatós melltartó? (Már persze ha szoptatsz.) Mire abból kihámozod magad...
2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
off!ez engem is érdekel :) igaz én 1 éve szültem,de nagyon megnyúltak a cicijeim :(
2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, szintén off, én is gondolkodom rajta hogy megvenném, ha többen ajánlják.

Amúgy én vettem Interspárban hasonlót, csak vékony pántos, 500 Ft-ra volt leértékelve, imádom!

2011. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vaterán találtam 9990 Ft-ért. 10-ért ideadta postával, úgyhogy megvettem. Remélem nem fogok csalódni. :/
2011. okt. 13. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok, írd meg majd hogy bevált e légyszi! Köszi!
2011. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kíváncsi vagyok én is a tapasztalatodra, mert szerintem ez az Ahh Bra megegyezik egy jobb minőségű sport melltartóval, szerintem tökre ugyan olyan... Csak árban más.. Drágább. Bár mondjuk, nem mert az én szoptatós melltartóm is 7000Ft volt, igaz, kényelmes is nagyon.
2011. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok, majd írok, a jövőhét folyamán biztosan meg is érkezik. Csak még a méretet nem tudom, hogy L vagy XL legyen.....XL-re gondolok, de lehet elég az L-es, mert mi van, ha az XL nagyon extrém méret? Most olyan 90 C-s és D-s melltartókat hordok (fazontól függően)
2011. okt. 13. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ruhamereted? Nekem ugyanekkora a mellem es csak a 46-os bluzok jonnek ram, vagyis XL meretre gondolnek. 1,5 eves a lanyom, 7 honapig tudtam szoptatni. Terhessegem kozepetol ekkora a mellem es nem fogyott, pedig mar 4 kiloval kevesebb vagyok mint terhesseg elott, egyelore nincs baj a tartasaval se, de meg szerenek fogyni, most kezdem a komolyabb mozgast es a fogyokurat. Felek, hogy a melleim szepsege odalesz.... kivancsi vagyok a velemenyedre.
2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na sziasztok, csajok! Megérkezett az Ahh Bra-m!!!:))))

Ránézésre semmi különös, tényleg olyan, mint egy sportmelltartó, de rögtön fel is próbáltam és iszonyúúúúúúúúúúúú kényelmes!!!:)

Valóban varrás nélküli (csak a felső vonalaknál van), de látszik rajta, hogy tényleg minőségi, nagyon jó az anyaga. Jól is tart, ám nem csinál olyan dekoltázst, mint a reklámban lévő nőknél :D, úgyhogy ilyet ne várjatok tőle, tehát nincs push up hatása. De tart és kényelmes, szóval a célnak megfelel. Még csak a feketét próbáltam és vsz nem is fogok 3-at felvenni egyszerre, mint a reklámban, nem tudom úgy csinálna -e szép dekoltázst.

Szóval ennyi. Én szeretni fogom :)))

Ha push up-olni akarok, akkor arra az alkalomra meg kibírom a "rendes" melltartót, hisz eddig csak az volt...

2011. okt. 21. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!