Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváncsi vagyok, hogy Ti a...

Kiváncsi vagyok, hogy Ti a babátok érkezése előtt (még nem várandósan) Vagy Anyukaként éreztétek Magatokat jobban a bőrötökben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
A "bőrömben" most fáradtabb vagyok, de semmi pénzért nem kéne az ez előtti életem :))))))))))))))) Én imádok anyuka lenni :)))))))))))még akkor is ha a kisfiam születése előtt sokkal kényelmesebb életet éltünk :))))) Ő és az Apukája a mindenem, szóval ez nem kérdés!!!!!
2010. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen anyuka ként!

Imádtam és alig várom újra!!!

Imádtam és jól éreztem magam minden percébe sőt még szülés közben is!!! :)

2010. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem volt gyerekem,csak magamért voltam felelős.

Amióta 25 hónapja megszületett a kisfiam,ő a legfontosabb az életemben,akivel feltétel nélkül szeretjük egymást.

Bár anykáként adódnak nehéz feladatok,semmiért nem cserélném el azt az érzést,valakinek én vagyok az anyukája!:)

Így érzem teljesenek az életem!

2010. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukakent, ez nalam egyertelmu!!Elotte ertelmetlen volt az eletem es kozhelykent hangzik, de tenyleg erre szulettunk!
2010. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen anyukaként vagyok az igazi. néha elgondolkodom rajta, hogy mikor még nem volt a kisfiam hogyan tudtam boldog lenne nélküle, most már nem tudnék...
2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem a régi életem! Barátokkal mentünk nyaralni szórakozni, csinos voltam meg voltam békélve a testemmel, nem felelrem senkiért, Lehetett éjszakázni másnap délig aludni, vagy akár csak egy moziba elmenni szombat este vagy étterembe, buli volt az élet! Szerettem a munkahelyem is!

Ez egy teljesen más élet, úgymondd a gyerekem irányít, mert mindent hozzá igazítok hogy neki jó legyen, most már van akiért felelek, mindent meg kell gondolni! Már nem mehetek el csak úgy egy moziba, mert nagyiék 200 km-re laknak, nincs ki vigyázzon a 17 hónapos lányomra, nincs disco, de még csak étterem sem, mert az attól szól ha ő megebédelt vagy én vagy a férjem mehet utánna mert nem bír a kiscsaj megülnie a fenekén, mi meg felvàltva eszünk! Barátok elkoptak mert gyerekkel nem tudunk már jobbra balra menni, nem bírja az autót, sugárban hány az első kanyarban! Szóval minden teljesen megváltozott, néha hiányzik is a régi élet!

Nem adnàm lányom semmiért sem mert nagyon szeretem, annyi örömöt boldogságot okoz mikor megölel megpuszil, vagy csak valami új dolgot csinál, pl. Bele mártogatka a hasábburgonyát a ketchupba, kis dolog, de mégis olyan boldogsággal tölt el hogy már ezt is tudja, vagy csak hogy megtanult köszönni és egész nap mindenkinek köszön hogy Sziapááá! Ezek a dolgok olyan boldoggá tesznek hogy kárpótol mindenért!

2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg van az erem 2 oldala :)

Nem cserelnem el ezt az erzest semmiert, de vannak dolgok amiket "hianyolok" a regi eletembol.

Nem a lanyom miatt nincsenek ezek a dolgok, csak ugy maguktol eltuntek.

Nem tudnek nyugodtan meginni sehol egy kavet ha nincs velem a babam.Ha apukajaval csak boltba mennek el, mindig van indok miert is csorogjek rajuk, hogy minden rendben van-e.

Alapvetoen nagyon jo baba es meg bulizni is elmehetnek (sot hianyzik is), de tudom, hogy megorulnek az idegessegtol, hogy mi lehet Vele.....igy meg nem kikapcsolodas lenne.

Ez egy kulonleges kapocs koztunk ami nem engedi, hogy 1 oranal tovabb legyen tavol (3 alkalommal volt, hogy nem volt Velem 1 oran keresztul, de az elsonek sirva hivtam a ferjemet, hogy hozza haza, mert nem hallom, hogy szuszog a lanyom es ideges vagyok...olyan mint ures lennek)

Imadtam a regi eletemet, de nem csinalnam vissza soha-de soha.

2010. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nemcsak a lelki oldalára lennék kiváncsi,hanem a testire is,mint"bőrödben"?Meg vagytok elégedve a kinézetetekkel,alak,forma..stb??
2010. aug. 15. 00:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Anyukaként:-) Most lett értelme az életemnek....
2010. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
testtileg alak stb na meg a amennyit régen adtam magamra a régi énem a jobb de miota itt van melletem aez a kincsem nem hiányzik semmi akár milyen gondban vagyok ö mindig felvidit kárpotol imádom.. ha választanom kéne a szép karcsu maradnék anya ként . irigylem azokat akiknek sikerül.
2010. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!