Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs útán mikor szoptassam...

Gyümölcs útán mikor szoptassam meg?

Figyelt kérdés
Délelött már szépen megeszik majdnem egy üveg gyümit, csak azt nem tudom, hogy utána mikor szoptassam meg. Mert multkor úgy jártam, hogy evet gyümit és után fél óra múlva melre tettem és kihányt mindent. Most akkor a gyümi kiváltot egy 10 órai szoptatást? Egyébbként 7-8 fele van a reggeli szoptatás és 10 fele szokot kapni gyümölcsöt.
2009. máj. 1. 08:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Azóta is olyan lelkiismeret furdalásom van mert, hogy én hibámból hányt mert túl korán tettem melre.
2009. máj. 1. 08:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Kis drága, milyen jó fej, tök tele volt a gyümivel, de anya adta a cicit, igy nincs mese, szopni kell...:) valószinű jóllakott a szük üveg gyümivel, előfordulhat, hogy három órát is elvan vele. Csináld ugy, hogy adod a gyümit tizkor, majd vársz a jelzésekre, kérni fogja a cicit, ha éhes. De három óra elteltével már szophat nyugodtan, addigra " átmegy" rajta a gyümi. Gyümi után kinálhatsz neki egy kis folyadékot, hogy szokja, kanalazás után iszunk kicsit, hisz majd a főzi után is inni kell:)
2009. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, hogy 8 körül szopi, 10-kor gyümi. Utána meg szoktam mindig kínálni cicivel, közvetlen gyümi után, de nem szokta kihányni. Olyan már volt, hogy kicsit bukott, mivel egyből hasra fordul és játszik, gondolom megnyomódott a pocakja. Nem is mindig kér szopit ilyenkor, de ha mégis, az is csak pár korty. Aztán ő szokta jelezni, hogy már szopcsizni szeretne, 12 körül.
2009. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!