Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet Epilepszia? A Testvéremr...

Lehet Epilepszia? A Testvéremről lenne szó. Ment a hasa, utánna fájt a gyomra, azutánnagyon szédűlt. Lefeküdt, és rázkódott. Vagy csak lement a vérnyomása? Vagy a cukorral lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem orvostól kérdezed?itt senki nem távolbalátó és távgyógyító.tessék orvoshoz elvinni.az egészség nem játék
2011. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lázas nem volt? Hányás, hasmenés után a vércukor szintje is leeshet. De az is lehet, hogy csak "kiment belőle az erő". Hány éves? Orvos látta? Vagy legalább egy felnőtt?

Egyáltalán te hány éves vagy ? Miért baba kategóriába írtad?

2011. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Magánál volt?


Ha igen, akkor nem epilepszia.

2011. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Véletlenűl írtam be ebbe a kategóriába.Ma megy kivizsgálásra,csak a véleményetekre voltam kiváncsi.30éves.De gyomorfájással,hasmenéssel,szédüléssel kezdődhet,epilepszia?
2011. okt. 14. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, annak nincs köze hozzá. Inkább az utóbbira gondolnék.
2011. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem!Köszönöm a válaszokat.Azért írtam ide,mert már félek a

az eredménytől,mert ma megy kivizsgálásra.Hátha tudtok valamit.Mégegyszer köszi!

2011. okt. 14. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek annyira különböző tünetek. Így leírás alapján még talán orvos se tudná megmondani.

Viszont most már engem is érdekel, mi lesz veletek.

Bár ha ez egyszeri dolog volt, akkor én inkább valamilyen fertőzésre, vagy tényleg vérnyomás esésre gondolnék.


Majd írd meg, hogy végül mire jutottak az orvosok.

2011. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké,megírom.Köszi!
2011. okt. 14. 14:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták a tesómnak,hogy sok folyadékot kell inni.az eredményei jók lettek.
2011. okt. 15. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!