Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem küldik a TGYÁS-t...

Csak nekem küldik a TGYÁS-t össze-vissza (vagy sehogy) vagy másnak is?

Figyelt kérdés

Először sokat, aztán keveset, most meg egyáltalán nem küldték ebben a hónapban. Másnak is így jön?? Vagy utána kéne kérdezzek?? Egyáltalán hová kell telefonálni?

Köszi előre is!


2011. okt. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A tgyást csak 1x küldik. Ez a terhességi-gyermekágyi segély, egyszeri x forint. Utána jön havonta a gyed, majd a gyes 2 év után.
2011. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első keveri az anyasági segéllyel, az kapunk csak egyszer.

Tgyás-t minden hónap 10- én kapom számlára (eddig kettőt) de nekem sem egyezik az összeg.

2011. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Tgyás,kedves első havi juttatás,ha jól emlékszem 168napig jár és utána jön a Gyed,majd az utolsó évben a Gyes.Amire Te gondoltál az az egyszeri anyasági segély.


A kérdezőnek:az összeg függ attól is ,hogy milyen hosszú a hónap.Szeptemberben hónapban én is többet kaptam 2000Ft-tal.Ha a munkáltatód intézi tőlük tudod megérdeklődni,hogy miért nem kaptad meg,ha pedig az Oep-től kapod,akkor őket kell felhívni,a honlapjukon biztos rajta van a tel.számuk.

2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De akkor miért kaptam TGYÁS közleménnyel 3x? És akkor hogy hívják azt, ami 168 napig jár????
2011. okt. 14. 12:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm, amíg írtam, addig jött még válasz. :)
2011. okt. 14. 12:27
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem pont szeptemberben jött nagyon kevés, harmad annyi, amennyinek kellett volna, meg augusztusban is.

Köszönöm a válaszokat, megkérdezem a munkáltatót.

2011. okt. 14. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor sztornó a válaszom, kevertem. Bocs még1x.
2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is első 2 hónapban több jött, azóta kevesebb...
2011. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!