Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tgyás után a gyedet automatiku...

Tgyás után a gyedet automatikusan küldik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Aug.1-én szültem, most járt le a Tgyásom, az lenne a kérdésem, hogy automatikusan küldik-e a gyedet vagy be kell menni személyesen intézni.Van valaki aki hasonló időben szült és tudja, hogy mi a menete az intézésnek?Segítségeteket előre is köszönöm.
2010. febr. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön automatikusan, sajna:) Én júli 19-én szültem, január 2-án járt le a tgyás. Először írtam levelet a munkáltatónak, hogy engedélyezze a fizetés nélküli szabit, aztán kitöltöttem a gyed igénylő lapot, és elküldtem a személyügyre. Nekem a munkáltató tb kifizetőhely, úgyhogy ők intézték. Ha neked nem, akkor önállóan kell benyújtanod az egészségpénztárhoz. Ha akarod előkeresem és átküldöm a nyomtatványt, abban az is benne van, mi kell még hozzá:)
2010. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi-bocsi-bocsi, megnéztem, és mindenképp a munkáltatóhoz kell küldeni, vagy vinni, ő küldi tovább. Még egyszer ne haragudj:)
2010. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

küldtem e mailt, akkor küld már el légyszi: delfinke@vipmail.hu

köszi

2010. febr. 4. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,ahogy az első mondta.

Off:én is aug 1-én szültem:)

2010. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldtem:)
2010. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!