Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak mit vennétek...

1 éves kislánynak mit vennétek szülinapra?

Figyelt kérdés

Kis közvéleménykutatás. Nem igazán döntöttük még el mi legyen, kíváncsi vagyok nálatok mi vált be.

(bébitaxi, járássegítő,sütifaló,golyópálya kizárva ezek már vannak).


2011. okt. 15. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Babakocsit, az én lányom IMÁDJA :)
2011. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én disney-s zsebes párnát vettem.Nagyon szép,Mickey egeres,plüss,a párnán lévő autóba lehet beletenni a plüss figurát...na meg egy rózsaszín adidas baseboll sapit:)
2011. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lányom azokat kapta amiket felsoroltad:)

Most másfél éves. Amiket a legjobban szeret, bármilyen baba: kicsi, nagy, pucér, kopasz, hajas, puha, kemény, stb. Mint a Gombóc Artúr,csak nem csokival, hanem babával. MIndegy, csak baba legyen:) van 2 babkocsija ( egyiket később örököltük), ezeket imádja, felváltva tologatja benne a babákat. A keménylapos képeskönyveket is nagyon szereti, ez egyik nap sem maradhat ki. Aztán műanyag főzőkészlet, eteti a babákat, engem, magát. Nemrég vettünk neki kis Ikeás asztalt két székkel, gyakran leülünk mellé. Sok-sok fa kirakót vettem a teszveszen használtan, ezeket is szívesen rakosgatja. A kinti móka a kismotor, labda.

Nagyjából ezekkel játszik,most ennyi jutott az eszembe, én ezeket ajánlom.

2011. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hipp-hopp zebrát, nálunk no1 kedvenc azóta is, amióta megkapta, és ő is az első szülinapjára!

Azért is nagyon jó, mert jön a rossz idő, nem tudod majd kivinni, de nagyon jól kimozogja magát rajta.

2011. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nalunk a jatek telefon, a Chicco zongora-, es radio voltak a kedvencek.
2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egymásba pakolható dobozokat, vagy matrióska babát.
2011. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy éves lányomnak most azok a játékok jönnek be leginkább, amiket nyomkodni lehet (esetleg zenél is vagy pörög-forog a nyomkodás hatására), vagy pedig amiket egymásba lehet tenni, szét lehet szedni.

A babatelefonokat is szereti.

2011. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lányomnak szintén a zenélős, nyomkodható játékok tetszettek a legjobban.

Egyik nagy kedvence volt:

[link]

Aminek legjobban örült a szülinapján: egy fotóalbum telis-teli a család fotóival, persze a legtöbb kép róla volt. Imádta nézegetni. :)

2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!