Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell a babakocsihoz való...

Mi kell a babakocsihoz való pelenkázótáskába az utazások és a sétáknál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

én pelust, törlőkendőt, váltórucit,innivalót nekem és a babámnak, pénztárca, iratok stb. szoktam bele tenni sétához (de csak ha hosszú, fél napos sétára megyünk) és csörgőt.

utazáshoz még hozzáteszek bébikaját is.

2011. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pelus,popsitörlő,popsikrém,váltóruha,textilpelus,gyereknek a kiskönyve a biztonság kedvéért,egy kanál, víz, vagy tea, pénz, irataim, telefon.
2011. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is atól függ hova és mennyi idöre megyünk.


ha csak a városban levegözni megyünk ki akkor a pénztárcám és innivaló.most 1 éves most már keksz is kell. az új kocsinkon van a napellenzön egy kistáska így abba bele tudom tenni a pénztárcámat így semmit nem kell vinnem.


de ha nem 5 perc a haza út akkor kell pelenka, pelenkázási alátét, nedvestörlö kendö. nekem már van nedves arctörlö is, eper ízü, mert mindig maszatos.

aztán valami apró játék, ha hosszab idöre akkor body.

ha étkezés bele esik akkor tápszert vittem, most bébiételt. kanál és elöke mostmár mindig van bent.

2011. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pelus, popsitörlő, tartalék ruha, zokni, textil pelus, esővédő a babakocsira, pzs, 2 dl víz (ha le kell mosni a kezét).
2011. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pelenka, popsitörlő, büfirongy, textilpelus, víz, cumi, váltásruha(csak ha hosszabb időre megyünk), pzs, pénztárca, kiskönyve, telefon, esővédő a kocsira(csak ha úgy látom)


2 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!