Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Segitenétek nekem?

Bogyo110 kérdése:

S. O. S. Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés
8.5 hónapos kislányom nunija körül péntek este óta piros pöttyök jelentek meg amit kentem sudokrémmel majd csillapodott ma este viszont fürdetés előtt észre vettem hogy a kispiros pötyök kifakadtak és kettö vérzett is .hozzá tartozik nemtom köze van e hozzá hogy pár napja higabb a székletünk is a szokásosnál de nem hasmenéses .mit tehetek addig érte ameddig nem viszem orvoshoz holnap?ja fogunk az nincs még lehet fogzás estleg?bár a foginyét multhéten nézte a védőnő és azt monta jele sincs!
2011. okt. 16. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ügyeletre nem tudnátok menni?

Nem ijesztgetésképp, csak minél előbb megmondanák mi ez, és hogyan kezeld, annál jobb lenne!

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd az orvoshoz.
2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekünk is ez van és én is kíváncsi lennék a többiek válaszára. nekünk a védőnő azt tanácsolta, h napont 2x mossam le kamillateával, töröljem szárazra és hajszálvékonyan kenjem be sudokrémmel. csak enyhítette a tüneteket, nem múlt el teljesen.
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak is volt, a doki kiirt egy piros szinű ecsetelőt,majd utána be kellett keni gyógyszertári fertőtlenitővel. Kb 2 nap alatt gyogyult meg.

Ez az enyhe hasmenéstől van,

2011. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis gyulladás. vidd bőrgyógyászhoz. Nekünk valami olajos cinkes rázókeveréket írtak. Szuper.
2011. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs szájpenésze? Nézd meg! (fehér folt a szájban)
2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne mindenképpen orvosnak megmutatni!
2011. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!