Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák segitenétek?

Anyukák segitenétek?

Figyelt kérdés
27hetes vagyok januárra várjuk, lassan elkezdünk vásárolgatni de teljesen tanácstalan vagyok..ajánlanátok neten odalakat ahol olcson lehet vásárolni? az aprod.hu és a jofogás.hu t ismerem..és pl cumisüvegeket milyet kell venni és hol érdemes?
2011. okt. 10. 17:10
 1/9 Alinaaa ***** válasza:

brendon.hu

nézz körül. én itt vettem a kádat, állvánnyal, meg még sok szupi dolguk van, viszonylag olcsón. Igaz, hogy ezek újak, de körülnézni megéri:)

2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösy:)
2011. okt. 10. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből az Avent üveget ajánlom,cumiból a MAM cumikat. Nekünk ezek nagyon beváltak.2 éves a kisfiam és egyetlen cumisüveget használtunk el. Persze a teához egy másikat is.
2011. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. okt. 10. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Én rengeteg babaruhát kaptam, ami meg most kell azt turkálóban veszem.Nagyon csinosakat lehet találni, nem is gondolná az ember és ráadásul fillérekért.

Kádat és állvány én a bolhapiacon vettem (mindent lehet kapni, tegnap egy varrógépet hoztam haza)összesen 1200 ft-ért.

Megéri figyelni az apródot, jófogást, teszveszt és vaterát is.

Esetleg ajánlom még a zsibvásárt.hu-t és az auxx.hu-t.Ezek is aukciós oldalak, de jóval kevesebb felhasználóval, így könnyebben jutsz olcsó dolgokhoz.

Én cumisüvegből a MAM-ot ajánlom, mert ez atomjaira szedhető és az alján olyan szelep van, ami az egyenletes levegőáramlást segíti az üvegben és így nem fáj a baba pocakja a szelek miatt akkor sem,ha mohón eszik.(Az én lőányom nagyon mohó volt, minden más cumisüveg fajtától bukott, csak ezzel nem)

Cumiból szintén MAM de most van egy új fajta a Perfect cumi.Ennek vékonyabb a szívókanyaka, így nem deformálódnak el a kialakuló fogacskák.Már újszülött kortól is van(Csak a Müllerben láttam, de biztos van a Brendonban is).

Igaz ez nem olcsó (mi most hagytunk el egyet)1099 és 1299 között mozog az én ismereteim szerint darabja.

Pelenkázót jobb csináltatni.Mi magunk csináltuk és olyan, hogy később ilyen antik szekreter féleséggé lehet alakítani.Tök jó és kijött 7000 ft-ból.

A kiságyat 16000-ért vettem (apró sérülésekkel)matracostul (a neten ugyanilyet 52500-ért akartak adni matrac nélkül).

Babakocsit nem érdemes újat, úgysem válik be az első :)

Én multifunkciósat vettem 20000-ért (merev mózes, sportrész és hordozó ami mind egy vázra tehető)de nagyon nem praktikus.

Lengyel förtelmet se vegyél, nem éri meg.Barátnőm gyerekére kétszer is rácsukódott a kocsi.

És a bolygókerék fontos, ha nem akarsz emelgetni(nem is értem, hogy miért olyan jó a fix kerék egyesek szerint).

Más most nem jut eszembe :)

9 hónapos kiscsaj anyuja

2011. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a bő választ:)))..igen énis az aprodot meg a jofogást nézegetem találtamis már egy párjot csak persze akkor még nemvolt rá keret.:S
2011. okt. 10. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] ez egy webáruház,regisztrálni kell,hogy vásárolhass!
2011. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. okt. 10. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vennék cumisüveget és cumit, lehet, hogy nem lesz rá szükséged az első hónapokban, vagy egyáltalán, ha szoptatsz és nem akarod a babát teáztatni / cumisüvegből vízzel itatni. (Van olyan barátnőm, akinek a babája se cumit, se cumisüveget nem használt sose.) Vagy ha nagyon felkészült akarsz lenni, max. 1-1 darabot vegyél meg előre, a biztonság kedvéért.
2011. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!