Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen webáruházból szoktatok...

Milyen webáruházból szoktatok rendelni babátoknak ruhát? Nem használt, turis dolgokra gondolok!

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én csak a srcamp-et ismerem, innen rendelek most egy halom bodyt.
2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is, eddig...:)

De két részes overálra lenne szükségem, 68 vagy 74-es méretben, meg egyéb dolgokra...

A vaterát már végignéztem+ a tesz-veszt is és egy sincs ami tetszene...:/

Mindegyiken van vmi hülye mesefigura, vagy csak simán nem szép.

Egyszerű, egy színűt szeretnék, vagy max. két színűt, de nem mintásat.

kék vagy beige-barna.

2011. okt. 16. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Brendon!
2011. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én aza "alap" dolgokat mindig H&M-ben, C&A-ban szoktam venni (pl. body, hasinya, pizsama, itthoni meglegítő, hétköznapi pólók). A C&A-ban amúgy vettem már tök szép dzsekit is a gyerekemnek.


Az igazán szép dolgokat mindig a Next-ből rendelem. Nem olcsó, az igaz, de áldozok arra, hogy legyen pár szép ruhája is a gyereknek. Minden szezonban rendelek neki 1-2 szett ruhát, de ha akció van valamelyik itthoni next boltban, akkor természetesen oda is ellátogatok :)


Amíg kicsi volt, addig a ruhafalva.hu-ról rendeltem neki, kb 74-es méretig nagyon nagy a választék, és van olyan szűkítő feltétel, hogy csak új ruhákra keresel rá.

2011. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, a Brendonból szoktam rendelni mindent, csak ruhákat nem. Erre a next áruházra rákeresek. Köszi!!!!
2011. okt. 17. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!