Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Ki fogja ezt...

Mit csináljak? Ki fogja ezt nőni? Totál kivagyok.

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és általában 6 előtt kel.Ilyenkor megszoptatom vagy visszaalszik 6:30ig vagy nem.

Előtte éjjel többször fent van.

Lehet gyenge vagyok, de engem ez kiborít...annyira korán kel:(ráadásul ma úgy ébresztett hogy egy jókorát belém harapott:(

Na közben is csak fél órát alszik egyben, délután ha mellette fekszem vagy az ölemben van akkor hajlandó többet.És nem szoktattam így,nem tudom miért csinálja!

Fél óra alatt alig tudok valamit csinálni, így van hogy este kel mikor letettem 8 körül.De akkor már tényleg felmosórongy vagyok....mit lehet tenni???

Annyira jó lenne ha legalább 7iga aludna egyhuzamban:(


2011. okt. 17. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az öledben altatod,vagy mellette fekszel,akkor Te szoktattad így. Ha az ágyában lenne,akkor nem harapna beléd.

Este egyen laktató kaját,tedd az ágyába,éjjel pedig csak teát kapjon. Néhány éjszaka alatt megszokja,hogy aludjon.

2011. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha, köszi....laktatót eszik.Ha délután nem altatom vissza akkor egész délután nem lehet vele bírni.

Ha hajnalban nem veszem át magunkhoz akkor 5nél tovább nem aludna.Éjjel nem fogad el vizet teát cumit semmit.

2011. okt. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!