Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lejárt a gyedem szeretnék...

Lejárt a gyedem szeretnék menni a gyest kérelmezni, milyen papírokat kell vigyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, ennek már nekikezdhettél volna a GYED lejárta előtt, mert 1-3 hónap az ügyintézés, de visszamenőleg megkapod majd, szóval nem vészes!


A MÁK oldalán van igénylőlap azt kell kitöltened. Lehetőséged van elmenni személyesen, vagy postázod, vagy online is kitöltheted. Utóbbi két esetben minden hivatalos irat másolatát mellékelned kell (szkennelve, ha online, fénymásolva, ha posta). Ha magad mész, akkor csak be kell mutatnod.


[link]

2011. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Innen letöltheted a nyomtatványt. Van kitöltési útmutatója, amiben fel van sorolva, miket kell csatolni. Én postáztam anno, de most látom, hogy ha van ügyfélkapud elektronikusan is intézheted itt:

[link]

2011. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
köszi ez nekem is jóljön.
2011. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!