Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 20 hónapos...

Mit tegyek, hogy 20 hónapos lányomra ráadhassam az előkét?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem használjuk, mert kitépi a nyakából, üvölt, nem engedi, hogy felrakjam.Tudom, hogy annak idején elrontottam azzal, hogy ráhagytam...

De most annyira malacka módon eszik, főleg a leveseket, hogy minden kaja után öltözés, és kivagyok attól, hogy már minden ruháján van maradandó folt.

Tudok még ellene tenni, vagy már hagyjam hogy előke nélkül egyen?


2011. okt. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Hogy annak idején ráhagytam. Nem is tudom már 21 hós kislányomra erőltetni. Így a levest én adom neki, a második félével ő próbálkozik. De van, hogy szól: "anya pucolja"= anya kanalazza:)
2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két választásom van: vagy békén hagyom előke nélkül és eszik vagy egyáltalán nem eszik, ha ráerőszakolom... Engem is idegesít, de már nem érdekel. Esetleg ha ő választhat magának előkét? Hátha. :)
2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezeket a kérdéseket soha nem értem :) és nem ellened szól csak hát... :)

ha azt akarod, hogy hordja akkor add rá és magyarázd el neki majd meg se halld a hisztit. ha meg nem bírod ezt, akkor ne add rá és törődj bele :) vagy esetleg mindig evés előtt a már összefoltozott ruhát adhatnád rá ;)

2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be, hogy van egy eper mintájú pólója, éjjel- nappal azt szereti hordani, így ebéd előtt felvesszük és ezt malackodja össze. Az előkét az én lányom sem tűri, kicsi babaként én nem használtam, most már hiába szeretném, nem engedi.
2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is beleestem ebbe a hibába. most olyan előkét vette a kislányomnak a Tescoba, aminek van hosszú ujja, olyan, mint egy kis pulcsi, csak műanyagból. Azzal jól el van és nincs letépkedési kényszere tőle. Nálunk bevált.
2011. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi minden eddigi választ:)

Amikor ráhagytam, akkor még nem maszatolt, mert én etettem, de már nem engedi, egyedül akar enni.

Az a baj, hogy addig hisztizik, míg végül nem fogadja el az ennivalót.Tehát most az a felállás, hogy vagy előke nélkül eszik, vagy sehogy:(

De azt hiszem befogok egy játszós pulcsit, amit mindig ráadok kaja előtt:)

2011. okt. 17. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!