Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 2...

Van itt olyan anyuka, aki 2 éves kisgyerek mellől napi 8-10 órában visszament dolgozni?

Figyelt kérdés

Hogyan viselte a kicsi, hogy el kellett válnotok egymástól?

Bölcsibe adtátok a babát?


2011. okt. 17. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon sok ilyen anyuka van. Te is? Én csak januártól fogok ebbe a körbe tartozni. 23 hós lesz kislányom, mikor beadom bölcsibe.
2011. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Februártól kell mennem dolgozni, 2 éves, 3 hónapos lesz a lányom. :-(
2011. okt. 17. 13:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor kezditek a beszoktatást? Te is ilyen sokat leszel távol otthonról?
2011. okt. 17. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Decembertől vagyok szabin, februártól dolgozom. Januárba kezd kislányom, február közepén tölti a kettőt. A napi 8 óra kötelező. Lehet, hogy én rosszabbul fogom viselni az elválást. Néha úgy érzem, mintha el sem vágták volna a köldökzsinórt:)
2011. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen :-) én is így érzem, nem tudom elképzelni hogy másra bízzam ezt a csöpp emberkét, de muszáj lesz.


Én reggel 6-kor indulok majd itthonról és este 6-ra érek haza, februárban kezdek. A lányomnak még helyet kell keresni, múlt héten hívtak fel a munkahelyemről, hogy mennem kell. Vagy most, vagy nem tudnak visszavenni. :-((

2011. okt. 17. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán a bababarát (család) munkahely. Ultimátum a javából! Bízni kell a gyerekekben! Én azzal biztatom magam, hogy jobb lesz ott neki. Egész nap játszhat, itthon (velem) azért vannak kötelező dolgok, amikor nem tud játszani. És gyerekek közt lesz. Az is jó lesz neki. (Remélem!) :)
2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak nagyon elkeserítő a helyzet, olyan kicsi még. Tudom mások is járnak így, de úgy érzem még a kicsi mellett lenne a helyem, ehelyett alig fogom látni egész nap. Bár eléggé társasági ember, imádja a gyerekeket, valószínűleg tetszeni fog neki a bölcsi, ebben reménykedem. Hát igen, ilyen világ van, muszáj visszamennem.
2011. okt. 17. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 19 hónapos volt. Igaz rá a nagyik vigyáznak, de a tiéd kis híján 2,5 éves lesz. Nem lesz vele semmi gond. Neked nehezebb lesz.
2011. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!