Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kocsit válasszuk? Li...

Melyik kocsit válasszuk? Li nk len t

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én nagyon a 2. felé hajlok mert van hozzá testvérfellépő is, de az első meg mindkét irányból tolható sportnak használva is.Tapasztalatok?


2011. okt. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk Coletto Aveo van, nagyon szeretjük! szerintem szuper márka. gondolom, a másik kocsijuk is jó.


a 2.nem tettszik. kicsik a kerekei, a mózese is szűknek látszik mégis drága.


nálunk az vált be, hogy újszülöttnek nagy, nehéz mózes babakocsi (akár használtan), fél évtől Coletto Aveo. árban még így is olcsóbb mint a 2.link.

2011. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkerdezhetem, hogy az elsonel a tolokar fordithato mindket iranyba vagy az ulest magat kell atforditani. Nem talatam a leirasba. Csak azert kerdezem mert nekem hasonlo van, hogy a ket hatso kerek nagy es az elos ketto meg kisebb es a tolokar meg az ules is atfordithato. En nagyon hasznosnak talaltam, hogy a tolokar atfordithato pillanatok alatt mert ha koves, fuves, parkos helyen mentem atforditottam a tolokart es maris a nagy kerekek voltak elol. Igy konnyen ment a babakocsi. Ha meg uzletbe, bevasarlo kozpontba, varosba toltam ahol egyenes volt az ut ott atfroditottam a tolokart es a kis kerekei voltak elol ami bolygositott. Igy sosem volt gondom a tologatassal mindig konnyen ment a babakocsi barmilyen uton. Tehat nallam ez nagyon jo valsztasi szempont volt. Nem tudom, hogy az elsonel is ez megoldhato vagy csak az ules fordithato at.


En az elsore szavazok. :) Nekem jobban tetszik mint a masodik habar nem ismerem a markat. De kepek alapjan az elso jobban bejon.

2011. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a kis kerék pont nem hátrány hanem előny mert sokat utazunk és a kocsiba így is fullon van a lom pedig még csak 1 gyerek van. Kettővel már nehezebb lesz...
2011. okt. 17. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, az nagyon hasonlít erre, és nagyon szeretjük. Viszont amit linkeltél, az elég ismeretlen márka, úgyhogy én nagyon megnézném, mielőtt megveszem. Az elsőt egyáltalán nem ajánlom, főleg, hogyha könnyű kocsit szeretnétek.

Egyébként most a Brendonban a Pliko P3 olyan árban van, mint a második babakocsi, érdemes lenne szerintem megnéznetek:

[link]

Egyébként van olyan PP kocsi is, ami két irányból tolható, de az drágább:

[link]

Úgyhogy én a helyedben Peg Perego-t vennék, főleg, hogy most viszonylag jó árban van.

2011. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőt ne vegyél. Nekem is nagyon tetszett, de megnéztük élőben is. A tolókar lötyög. Két darab volt kiállítva a Bergonban és mindkettő lötyögött.


Utolsó válaszolónak: ennek a babakocsinak nem átfordítható a tolókarja, hanem az egész megfordul a tengelye körül. Tehát a kerekek maradnak ugyanígy csak a felső részt tudod 180 fokban elforgatni.

2011. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp az elsőt választanám. Az, hogy a tengely körül forgatható úgy, hogy a babát ki sem kel venned, és a bolygó kerék is elől marad, szerintem zseniális.
2011. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első babakocsi az 1,5 éves korig jó, utána úgyis esernyőt veszel. A második meg ugyan kecsegtető de szerintem nem lehet olyan nagyon kicsire összecsukni, és én fél éves kortól másfél éves korig tuti nem tenném bele a gyerekem. Normális lapra csukható kell abban az időszakban vagy olyan mint az első.

Hozzátenném szerintem nem is létezik olyan babakocsi ami születéstől végig jó.

a mózest fogjátok 2,5 évig kerülgetni. Akkor inkább egy használt jobb az első időszakra.

Az meg hogy majd mikor lesz kisetsó... erre szerintem ne alapozz.

De ha válsztani kell akkor az első.

2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!