Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik ennyit a kisfiam?...

Miért bukik ennyit a kisfiam? 6 hónapos

Figyelt kérdés
Két napja adom a kisfiamnak a milumil 7 gabonás peyhet. Ma délután többször is bukott de nem anyatejet és nem is fözeléket hanem úgy láttam,hogy a tízórait bukta ki 2-szer is.A tízórai sima alma pür évolt amibe 1 csapott babakanál 7 gabonás pelyhet raktam.Vagy lehet,hogy jön a foga?Úgy tudom mikor jön a fog megváltozik a babák emésztése.
2011. okt. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogzással és mozgásfejlődéssel is összeköthető a bukás, ha más eü. oka nincs (mint pl. reflux).
2011. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de még nem hallottam, hogy összefüggésben lenne a fogzással, bár teljesen logikus a levezetés (megváltozik az emésztés, nyállal teli gyomor, stb.) és a 7 hósom hetek óta nem bukott, de most pár napja megint elkezdte. És jönnek a felsői. Akkor ettől lenne? Én is adok 7 gabonást, csak én uzsira.
2011. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is bocs az offért de ezt muszáj megkérdeznem.Jobb lenne talán ha uzsira adnám én is a 7 gabonás pelyhet,de én uzsira viszont nem gyümit adok neki amibe ugye belekeverhetném hanem rizspépet amit a dokinő írt fel a kisfiamnak.
2011. okt. 17. 20:50
 4/7 anonim válasza:
Tápszeres babuci? Mert mi azok vagyunk, 6 hónapos a kislányom és most lett bukós. A doktor néni azt mondja, hogy folyamatosan meg fog szűnni, ha egyre többet kap szilárdabb ételt. Most a sok folyadék miatt csinálja.
2011. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tápszeres hanem anyatejes és tényleg igaz ha egyre több a szilárd étel akkor kevesebbet fog bukni.Nálunk korábban sokat bukott ami egy kis időre megszünt és most megint előjött.
2011. okt. 17. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk is 6hósan kezdődött a bukás, sajna fiam fogyott is eléggé miatta. Nálunk az ok a mozgás beindulása volt- mikor pörgött-forgott a földön, mikor hason volt és a pocakját megnyomódott kicsit egyből kirakott a szőnyegre egy adagot. 7.5hósan kezdett mászni, ami kicsit javított a helyzeten, illetve a nutriton sűrítő anyagot kellett raknom minden kajába-tápszerbe. Az fogott rajta még sokat- illetve szigoruan kimért adagokat evett. Ha sűrítettem és max 150gramm kaját evett, akkor nem volt gond. De az meg jó kevés volt neki- mindig evett volna még... nem volt egyeszerű. Viszont 9hósan egyik napról a másikra megszűnt ez az egész...

Ezt a nutriton sűrítőt ajánlom bukásra- illetve nekünk doki ajánlotta- esetleg kérdezd meg, hogy nektek ajánlják-e erre a problémára.

Még annyi, hogy mivel fogyott is a babám, reflux gyanuja miatt még hasi uh-n is voltunk vele- de beigazolódott, hogy nem refluxos, csak gyenge a gyomor záróizma. Csak nyomásra nyílt vissza neki kicsit- ezért volt gond ha hason volt.

már 16hós mult, azóta sincs bukás.

Remélem nálatok is elmulik.

2011. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot.
2011. okt. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!