Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is a babája az utóbbi...

Másnak is a babája az utóbbi pár napban különösen aluszékony?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos. Eddig napközben általában 2-3 órát aludt, de volt hogy még ennyi se. Szombat óta viszont szinte állandóan alszik. Hívtam a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy amíg nem lázas, nem hány, nincs hasmenése ne aggódjak, biztos a hidegfront miatt. Szed vasat vérszegénységre, kérdeztem a doktornőt nem-e lehet, hogy vérszegényebb lett, de azt a választ kaptam, hogy az nem így egyik napról a másikra változna. Okozhatja a front?
2011. okt. 17. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Igen okozhatja.A frontok vagy így hatnak vagy úgy,hogy nyügösebb a baba.Ne aggódj nincs semmi baja a csöppségnek.Az én kisfiam egyébként 6 hónapos és valamikor még az ebédet is átalussza vagyis alszik 3-4 órát.
2011. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám is rengeteget alszik az elmúlt napokban, sőt, ő mintha kevesebbet is enne, de elég neki. Most már én is elhiszem, hogy a frontok rájuk is hatnak.
2011. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!