Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejti a babám? Nem lesz...

Elfelejti a babám? Nem lesz lelki baja?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hós és indultunk a játszóra de előtte még bementünk a fürdőbe és fel volt nyitva a wc. Beledobta a maciját a wc-be pedig mondtam neki hogy nem szabad. Hirtelen elkapott az ideg és adtam neki egy pofont. Rettenetesen szégyenlem magam és mardos a bűntudat. Nagyon elkezdett sírni, én is vele együtt. Felvettem és nyugtattam meg pusziltam a kis arcát. Azonnal megnyugodott és utána meg egész nap olyan volt mint máskor. El fogja ezt felejteni? Tudom erre nincs mentség, de teljesen egyedül vagyok vele, nincs segítségem és sokszor fáradt vagyok. Nagyon szeretem őt és nagyon rosszul érzem magam emiatt.
2011. okt. 17. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Neha mindenki kovethet el hirtelen hibat, te is, de megbantad es tobbet nem fogod ujra megutni. A gyermeked nem fogja elfelejteni meg egy darabig, de nem is fog haragudni rad. (Amugy lehet neked jobban faj lelkileg, mint neki!)
2011. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Elfelejti biztosan, reméljük. De többet ilyet ne csinálj! Az nem mentség, hogy fáradt vagy. Ennyi erővel aki fáradt, mindenki verje meg a gyereket? Ezen már ne rágódj, megtörtént. Legközelebb ne hagyd nyitva a wc tetejét. Egyébként, nem történt tragédia, ki lehet azt a macit mosni szerintem. Ilyen eset pedig tényleg mással is előfordult már. Legközelebb kicsit jobban uralkodj magadon!
2011. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
remeljuk hogy igen,de figyeld a reakcioit ha olyan dolgokat csinal amit nem szabad es raszolsz! nem -e megilyed?
2011. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fúú. szegényke! Nagyon rosszul érezheted magad! Nem szép dolog persze, de sajnos a legjobb családokban is előfordul az ilyesmi. Fontos, h nem forduljon elő többször, ebből tanulván, próbálj meg több türelemmel lenni, ami nagyon nehéz, kemény feladat.

Sztem, ha egyszeri alkalomról van tényleg szó, akkor nem lesz gond, és már nem is emlékszik rá. Esetleg még éjjel legyél mellette, amikor alszik, ha rosszat álmodna, simogasd meg, nyugtasd meg, h ott vagy... bár sztem erre sem igazán lesz szükség, de én ezt tenném, h nyugodtabb legyek.

Ha egyébként jó, igazán szerető a kapcsolototok, akkor nem lesz semmi gond, holnap már tuti nem fog emlékezni rá, csak fontos, h máskor ne így reagáls, bármennyire nehéz milliószor el kell nekik magyarázni, h mit nem szabad stb. Sok sikert és ne aggódj!!!

2011. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
elozo vagyok. az enyem a cumijat dobta bele mikor mar csak 1 volt. kifoztem es kesz!
2011. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Jaj,utolsó,hagyjad már!Biztos,hogy nem emlékszik rá,ne aggódj kedves kérdező.Nekem 2 fiam van,és sajnos velem is előfordult már,mégis vidám,mosolygós gyerekeim vannak.
2011. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 21.50-es vál.gondoltam,csak azóta írtak még!
2011. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok. Nekem lelkileg nagyon fáj, most is sírtam ahogy olvastam a válaszokat. Persze nem a maci volt a lényeg, hanem hogy elvesztettem a türelmem és ilyet tettem. Az egyik válaszoló írta hogy megijed-e ha rászólok. Semmit nem vettem észre ilyesmit rajta, ugyanolyan "szófogadatlan" volt mint máskor. Nagyon remélem hogy elfelejti, ma a szokásosnál is többet szeretgettem, puszilgattam a bűntudatom miatt.
2011. okt. 17. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
ne aggódj nem lesz semmi baja. ez bárkivel előfordulhat.
2011. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyugi es ne sirj mert megerzi a banatodat! biztos elfelejtette mar!
2011. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!