Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelki támaszt kérhetek?

Lelki támaszt kérhetek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz anyagi körülményeink lettek, albérletbe lakunk, de haza kell költöznünk anyukámékhoz. Valakitől még így is kölcsön kell kérnünk, hogy ki tudjuk a felhalmozódott tartozásokat fizetni. A szülők nem tudnak segíteni. Aki volt hasonló helyzetben, írna néhány biztató szót. Kisfiunk 1,5 éves, miatta tartom magam, mert nem akarom, hogy érezze a gondokat, de szerintem érzi.
2010. aug. 30. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnálom,hogy így alakult a dolgotok! Nagyon sokan vannak ilyen helyzetben, mint ti=( Egyébként a párod dolgozik? Te mikortól fogsz? De midnenesetre spóroljatok,ahol lehet(nem a gyerek dolgaira gondolok),mellőzzétek a luxusdolgokat és a felesleges ételeket/italokat. Nézd a szórólapokat,hogy hol és mi akciós...zöldséget és gyümölcsöt vegyetek háztól(ha van ott felétek rá lehetőség),mert az is olcsóbb, ne vegyetek külföldről importált dolgokat.A húst is úgy vegyél,hogy ne a legdrágább helyen... Mostanában ne vegyetek új ruhát,ha nem feltétlenül szükséges.A kisfiadnak (ha eddig nem) rendelj internetről ruhát,vagy turiból(nagyon jó dolgokat lehet venni,jó márkájú kis ruhákat, jó állapotban). Hidd el,ha tudtok spórolni ilyesmiken, akkor minden rendbe fog jönni! Kitartás! Nem szentbeszédnek szántam az írásomat,csak próbáltam ötleteket adni=)
2010. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal vigazstald magad, hogy van egy egészséges gyermeked, és ez a legnagyobb érték! No meg szerencsés vagy, hogy hazaköltözhetsz. A többi meg majd alakul.
2010. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves első.Már régen nem veszünk magunknak semmit, kisfiamnak alapból duris ruhájai vannak, meg tescos.Egyedül a cipője márkás és új.Páromnak nincs munkája,nincs erre munkalehetőség.Én meg majd 2 évesen megyek il. mennék vissza.De anyáék más városban laknak, így nem tudom, hogy hogy alakul a munkahelyem.A bejárás nem megoldott.
2010. aug. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!