Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van kisbabátok...

Hány fok van kisbabátok szobájában és mennyire öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
22 foknál nem volt több
2011. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fokot nem tudom. De bent harisnya, nadrág, body és pulcsi. Kintre overál (így nincs kint a dereka) és egy sapi na meg cipo.


9 hos kislány anyukája

2011. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 fokot tartok ott is, mint az egész lakásban. A babán (16 hónapos) body, póló, rugdalózó, illetve vékony pulover-nadrág van. Ennyi böven elég, soha nem fázik, eddig nem volt beteg, még csak náthás sem.

De az elözö gyerekek sem, pedig azoknál sem volt melegebb. A legnagyobb 15 éves, és csak védöoltásokat kapott, meg a szokásos ellenörzésekre viszem orvoshoz.

2011. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka, vagy nappal?

Nappal olyan 22-23 fok van. A lányomon trikó body, póló, melegítő nadrág zoknival.

Éjjel olyan 19-20 fok van. Akkor rövid ujjú body, hosszú ujjú és szárú pizsama, zokni. Plusz egy vastag takaró.

8 hónapos a kislányom, de ő nem szereti a meleget. Nem tudom, mi lesz télen; vehetek fel pulcsit, csak hogy neki jó legyen. :)

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23-24 fok van. Body+ h.ujjú rugi van rajta, zoknival. De szerintem még egy pulcsit rá adok, mert úgy látom, mint ha fázna. 4,5 hónapos.
2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!