Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price-hez hasonló?

Fisher Price-hez hasonló?

Figyelt kérdés
Fisher Price. Jó de igen csak drága. Van esetleg hasonló játékokat gyártó olcsóbb márka is? Láttam a Simba is kicsit próbálkozik hasonlókkal...sőtt Tescoban is láttam elég jó minőségü játékokat. Esetleg még valami ötlet?
2011. okt. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fisher Price jó dolgokat gyárt, de tényleg piszok drágán. Nagyobb áruházakban (Tesco, Auchan, Cora stb...) szoktak akciózni, de használtan is lehet jó állapotúakat venni. Mi egy baba-használtcikkes boltban vettük a tanuló széket 5 ezerért, ami akkor átlag 25 ezerbe került. Neten is sok ilyen hirdetés van, de szerintem nem csak a márkás gyerekjátékok lehetnek jók, egy márkanélküli játék is ugyanúgy fejlesztheti a gyerkőcöt:D
2011. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sok Fisher Price játékunk van,és nem csalodtam egyikben sem.Vehetsz játékot 500-1500ft ért de nem tart 2-3 hétnél tovább.
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek hasonlóak, nekünk volt ilyen is.

Egyébként a Tesco sajátmárkás játékok is szuperek.

2011. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Eddig mi is odafigyeltünk, hogy csakis F.P. márkájú játékokat vegyünk nekik. De lassan 2 évesek és egymást követi a Mikulás, Karácsony, Szülinap úgyhogy kicsit költséges lesz. Ráadásul ikerbabócákról van szó, úgyhogy mindenből 2 kell, viszont sok minden. :D Ezért gondoltam, ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni...:D

Tehát még várom a további válaszokat.

2011. okt. 18. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, a teszveszen-vaterán veszem a fp játékokat a fiamnak, a bolti ár töredékéért, volt, hogy saját dobozában kifogtam párszáz forintért, mert 1,Ft-ról indult az aukció, szerintem nézz szét ezeken az oldalakon, nagyon megéri, főleg játékcsomagban.


A simba nekem kifejezetten nem szimpatikus, valóban gyenge próbálkozása a fp játékoknak. Ami még bejön az az auchan saját márkás játéka, az is nagyon jó, én nagyon ajánlom!

2011. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!