Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést javasolnátok...

Milyen autósülést javasolnátok 8 kilós, még ülni nem tudó 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

0-18 vagy 25 kilóig valót!


Azt ilyenkor háttal kell bekötni, és eldönteni. Amire azonban figyelj: a mi ülésünk hátul (opel astra) hátrafelé lejt, ami felnőttnek jó,d e egy ilyen üléssel gáz, mert hiábaa döntöd el az ülést, a baba még akkor is ülni fog. Nem tudom, érthető volt-e... :)

2011. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincsen hordozótok? Mert az egyben autósülés is. Hamarosan úgyis új kell, mert amint tud ülni, akkor már olyan kell, ami nem háttal van bekötve, hanem előre néz, és abban már rendesen tud ülni, nem homorú az ülés. Ha nincs hordozótok vagy használtan vegyetek, vagy húzzátok ki addig, amíg ül, mert nem érdemes nagyon beruházni, hiszen hamarosan úgyis új kell.
2011. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Concord Ultimax. A legjobb 0-18kg-ig való, többszörösen tesztgyőztes ülés, de a neten Te is rá tudsz keresni.
2011. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van, persze, nem is akármilyen, sajnálom is, hogy kinőtte :(

Ezért vagyunk bajban.

2011. okt. 18. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a Concord ultimaxot javasolom, tényleg az a legjobb a 0-18-ban.

Mi is majdnem ezt vettük, de úgy néz ki, kihúzzuk még egy hónapig, így lesz egy Tobi, vagy egy Römer. Még nem döntöttem.

2011. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Concord Ultimax van. Én is csak ajánlani tudom, a fiam 3 hónaposan nőtte ki a hordozót, akkor kapta az ultimaxot, azóta is imádja, meg én is. Nagyon szuper ülés, nem véletlenül volt tesztgyőztes.

Én ugyan használtan vettem de egy nagyon megbízható családtól, újonnan kicsit húzós az ára még mindig, de tényleg szuper ülés!

2011. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia,ugyan ezzel küzdöttem én is..aztán én brevit vettem 0-18kg-ig.

De most láttam a vat...erán:) nagyon jó állapotú concordokat...ha akkor fenn lettek volna olyat veszek.

A pénztárcádtól is függ...vannak használtan is nagyon jók jó áron.

Csak körültekintőnek kell lenni,nehogy balesetest akarjanak eladni...bár talán ezzel nem játszanak..kitudja!

A 0-25ig ebből nagyon kevés a választék...

2011. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első vagyok, bocsi az offért, de milyen hordozótok van, amit kinőtt a baba?

Nálunk sem kicsik a gyerekek, de a fiam 9 hóig használta. a lányom 4 hós lesz, de nem közelítünk a kinövéshez. széltébe növi ki? vagy hogy?

Köszi :)

2011. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, széltében :))))) Téli cuccban végképp nem fér be szegény, így most nem tudunk menni vele sehová :((
2011. okt. 18. 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekunk is concord ultimax van, barcsak elobb tudtam volna errol az ulesrol, mert akkor nem is hasznaltuk volna a hordozot, ami tok kenyelmetlen volt a fiamnak. Szoval, en is ajanlom.
2011. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!