Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki azt a fajta...

Használja valaki azt a fajta autósülést, amin elöl egy nagy párnaszerű van? Milyen?

Figyelt kérdés

Kérem,hogy azok válaszoljanak,akik használják is :)

[link]


2011. okt. 11. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pajzsos ülésnek hívják. Unokatesóméktól örököltük, ők nagyon szerették, de a mi kislányunk üvölt benne.:) Szerintem próbáljátok ki egy üzletben, mert nagyon biztonságos, de nem minden gyerek viseli el maga előtt a "párnát".:) Valószínűleg korábban kellett volna elkezdenünk használni.
2011. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16 hónapos a lányom és én is ettől félek,hogy ordítani fog benne:(

Brendonban sokfélét kipróbáltunk,de mindből azonnal mászott kifele...így nem tudtuk eldönteni,hogy melyik lenne jó:(

A férjem nagyon ezt a fajtét szorgalmazza,merthogy biztonságos,de én meg félek,hogy felesleges pénzkidobás lesz,mert nem fogja szeretni....

2011. okt. 12. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlót vettünk, de a babánk 7 hónapos, neki tetszik. A hordozóban már üvöltött. A párna úgy sem sokáig lesz benne, később csak a biztonsági övvel kell becsatolni.

Mi kivittük a kocsiba és ott próbálta ki.

2011. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet vettünk de nem használjuk a "párnát". Simán bekötöm az övvel az ülésbe, ha jó az ülés úgyis nagyon biztonságos!
2011. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az én gyerekeim imádják és én is.

Egyébként szerintem ezek a dolgok a szülő hozzáállásán múlnak, mert anyukám folyamatosan siránkozik, jaj szegény gyerek és micsoda tragédia, hogy ilyen mögött kell ülnie. És így persze, hogy a gyerek sem fogja szeretni.

Ha neked nem teszik ne vegyél, mert akkor a gyereknek sem fog. Én nagyon lelkesedtem érte és így a gyerekeim is.

Most már 4 éves kora óta mi is pajzs nélkül használjuk, nekünk Kiddy van.

Egyébként nekem nagyon tetszett, bár nem volt balesetünk, de a biztonsági öv is tud akár halálos sérülést okozni, úgyhogy én ezért is lelkesedtem a pajzsosért. Soha nem tudott kibújni belőle, a másikkal sokat kínlódtunk mert vagy túl szoros lett az öv vagy laza. És addig kínlódótt míg kibújt, meg ki is tudta kapcsolni magát. Ezt meg rendes övvel kell bekötni és mire eléri a keze az övet, már megtanulta nem kapcsolhatja ki magát menet közben.


Úgyhogy nekem csak pozitív tapasztalatom van vele.

2011. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó ülés. Ismerősömnek van ilyen, ők nagyon szeretik. Mi is ilyet akartunk venni, a Brendonban beleültettük a gyereket, és az első dolga az volt, hogy nekiállt feszegetni magát, meg a párnát "marcangolni" a fogával. Ezért le is mondtunk róla sajnos.
2011. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Mi is a Kiddyt és ezt néztük.Olyan jó lenne a kocsiban belepróbálni a lányom,bent a boltban olyan kis türelmetlen:(

De nem hinném,hogy a Brendonban ezt megengednék:(

Most egy ilyenünk van:

[link]


De sajnos kinőttük,és most áruljuk.

A férjemnek is gondja az övvel,hogy vagy szűk,vagy bő.És ezért is lenne emelett a párnád mellett,ami egyébként nekem is bejön.Csak félek,hogy a lányomnak nem.Párna nélkül meg még nem is merném használni,mert simán a biztonsági övből úgy kimászna mint a sicc...

2011. okt. 13. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy tud egy gyerek kimászni biztonsági övből, főleg ha jól meg van húzvan.

Nekünk Besafe van és esélytelen, hogy kimásszon, pedig nagy akrobata(2,5 éves, 10 hónapos kora óta ez van neki)

2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha ez nekem szólt,akkor elmondom,hogy ezt az ülést párna nélkül (majd ha nagyobb lesz a gyerek),úgy kell használni,hogy leveszed a párnát és simán az autó biztonsági övével kötöd be a gyereket.Tehát ennek az ülésnek nincs külön beépített 5 pontos öve.A párna tartja meg ütközésnél a gyereket,amit meg az autó biztonsági öve rögzít.A Concordunkból nem tud kimászni mert az 5 pontos öv,de félek,hogy a simán autó biztonsági övéből könnyen kimászna.
2011. okt. 13. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bepróbálhatjátok az autóba az ülést, megengedik a Brendonban, csak egy eladó kimegy veletek.
2011. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!