Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babáknak milyen...

8 hónapos babáknak milyen cipőt/csizmát adtok a lábára ha sétálni mentek?

Figyelt kérdés

Vettünk egy cipőt a skálában, nem valami vastag, de mivel itt a tél, úgy voltunk vele, addig jó lesz, de folyton esik le a lábáról, van h két percenként leesik róla. Olyan anyagos, de cipő formája van, a fűzőt nem lehet megkötni, az gumis, s úgy van a cipőn mint ha rendes fűző lenne, azzal a különbséggel h nem megkötös, s az elég szépen tágul.

Majd vettünk a HM-ben egy csizmát, ami szintén leesik a lábáról. Az hátul tépőzáras, s velur anyagú.

Belül jó bundás. 18/19-est vettünk, mert a 17/18-as kicsi volt a lábára, amit vettünk viszont 2-3 cm-vle nagyobb. Puha talpúban nem volt nagyobb, így elég masszív a talpa, viszont úgy voltunk vele, mivel meleg, így a kocsiban jó. Járni ülni nem tud még, se mászni.


A babátoknak milyen cipője van, hol vettétek (bolt), s kb. milyen árban? Ja, s mennyire vált be?


Náatok is mindig leesik a kicsi lábáról?

Eléggé idegesítő számomra, h percenként meg kell állnom, s vagy a zebra közepére vissza kell mennem, vagy ha nem veszem észre h elhagytuk, idegenek hozzák utánnam.


2011. okt. 18. 23:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végül ezt a cipőt vettük. [link]

20-as méretben volt jó a lábára. Az amit linkeltél, nme volt az Ő méretében.

Elsőnek olyat akartunk. Tegnap vettük, s ma mr fel is avattuk, nagyon jó, egyáltalán nem tudta lerugni a lábáról, s végre nem balhézott, hogy fázik a lába :)

Overállban használtan veszem facebookon a csere-bere eladó oladlon néztem ki egyet, 1800 ft, ami a piacon 4000 körül van, lábzsákká alakítható overáll, 80-as méretben, s egy kabát 74-es méretben, az 1500, de lehet alkudnom.

Amúgy szoktam vásárolni vaterán is. Most néztem ki egy bundazsákot 3ezerért, azon gondolkozom:)

2011. okt. 22. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!