Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan miért akar egyik...

4 hónaposan miért akar egyik napról a másikra csak ölben megmaradni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt egy "ölbebaba". Szépen el is játszott egyedül, játszószőnyeg,pihenőszék. Most meg 3 napja nem lehet letenni, mert ordít, csak az ölemben marad nyugton, de az sem akárhogy jó neki, csak akkor jó ha közben sétálok, ha leülök ordít. Ez valami életkori sajátosság lehet?
2011. okt. 19. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

- keresi a biztonságot

- vagy a meleget

- vagy fáj valamije

2011. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg még éhes lehet. De ha sétálgatsz vele,akkor mindig fog ehhez ragaszkodni. Ne vedd fel,csak keressétek meg a sírás kiváltó okát.
2011. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Éhesnek nem éhes ez tuti. Fájna valamije? De akkor az ölemben is sírna, nem?
2011. okt. 19. 18:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne sétáljak...könnyű azt mondani:-) De tegyük fel, hogy nem sétálok, akkor csak tegyem le és hagyjam sírni?
2011. okt. 19. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,hagyd sírni. Ha nem sétálgatsz vele,akkor előbb-utóbb abba fogja hagyni.
2011. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám sírni...
2011. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jön a front, és talán az a baja. Az én 4 hónapos fiam is nyűgös már 2. napja. Minket a front nagyon megvisel, és tudom, hogy azért. Lehet, hogy nálatok is ez van. Esetleg még fogzás lehet, lehet hogy már piszkálják a fogai, és azért ilyen nyűgös. Ha pedig esetleg fáj a hasa, az "ritmikus" mozgásra elmúlik, pl ha sétálsz, és azért nem sír, amikor sétálsz vele, és sír ha leülsz, mert ez a mozgás megszűnik.
2011. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A frontra gyanakodnék én is. A fogzásnak nincsenek látható jelei? dagadt íny pl? Mert én belekukucskáltam a szájába, hogy nem e attól ilyen nyafka, de nem láttam semmit. Ha a front akkor elvileg már holnap vissza kellene kapnom az én nyugodt kisbabámat:-) Amúgy nekem is 2-3 napja ilyen "dinka".
2011. okt. 19. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam pont 4 hónapos volt, mikor kb. 1,5 hétig ezt csinálta. Teljesen megváltozott (mintha nem is ő lett volna...). Ezzel együtt elkezdőttek az éjszakai felsírások. Nappali sírás 1,5 hét után elmúlt, az esti felsírások megmaradtak - majd 5,5 hónaposan kijött 2 foga.

4 hónaposan valószínű, hogy elkezdtek neki mocorogni a fogai. Nálunk ez volt...

2011. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 haramia ***** válasza:

szia

az én kisfiam 3,5 hónapos, és szintén rosszul viseli egy hete kb. ha leteszem. Mindegy neki h ott vagyok e mellette v játszószőnyegen van, vagy zene szól vagy bábozok, nem tetszik...csak ha fel van véve. Emellett dől a nyál, állandóan a szájában van mind2 keze és 3 éjjel már fel-fel sírt, úgyhogy jön a fogacska. Plussz én még arra gondoltam, hogy lassan baromira unhatja a hanyatt fekvést (ideje nagyrészében ugye így van) ezért azt szoktam csinálni hogy földre leterítek 2 réteg vastag takarót és arra teszem le, melléfekszem és úgy játszunk. magától az oldalára fordul és ha megkapaszkodik az ujjamban, akkor a hasára...ez nagyon tetszik neki kb. fél órát el van vele és utána már észre se veszi h nem ölben van hanem nyúl a játékaiért.

2011. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!