Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a Siesta csizmák? Pl. Ez:

Jók a Siesta csizmák? Pl. Ez:

Figyelt kérdés

[link]


Vagy inkább Superfit?

[link]


2011. okt. 20. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Hűha... ennyiért biztos jók :DDDDD

bár nekem a brendonban aza adidas tetszik 10ezerért

de inkább

a deichmannban vettünk 5-ért... :)

Nem hiszem, hogy elég lesz a tél végéig, jó eséllyel kinövi, és venni kell majd még egyet.


a siestát venném meg egyébként :)

2011. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, jók! vagy még az Asso, ami jó. szerintem fontos a baba lábának a jó cipő!
2011. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg fontos a baba lábának a jó cipő. Meg az is, hogy jusson neki meg a szüleinek kajára is...

Ha nem kéne az utóbbit is figyelembe venni, már ilyen lenne a kis lábán.

2011. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a gyerek lába. Ha magasabb a rüsztje, akkor jobb a Superfit, ha nem, akkor jó a Siestea is. Mi hiába vennénk egy számmal nagyobb Siesta csizmát, akkor is szorítja a lábát, mert szűk a hely benne a harántemelő miatt a lábfejnek. A Superfittel ilyen gondunk nem volt tavaly. Ennek ellenére most Geox csizmát vettünk, de még nem tudom hogyan vizsgázik.
2011. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem ki, és itt az ára is nagyon jó. A Siesta boltban 16000 alatt nincs téli csizma!
2011. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Superfitre szavazok, nekünk az jött be jobban, bár van Siesta cipőnk is. Most vettem egy szinte új Superfitet, az általad belinkelt fiú párját a teszveszen 3.900,- forintért, szóval megéri körülnézni.
2011. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kötőset nem vennék, inkább tépőzár :)
2011. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül itt.

Tavaly 15 hónapos kisfiamnak olyan csizmája volt, amit belinkeltél. Semmi baj nem volt vele, eltettem az öcsikéjének :)

2011. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt a kettőt néztem én is,de a siestában 0 bélés,úgyhogy a Superfittet fogom megvenni.
2011. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!