Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babátok mennyit...

10-11 hónapos babátok mennyit és hogy hisztizik? Hogy kezelitek a dolgot?

Figyelt kérdés
10 és fél hónapos kislányom az utóbbi 2 hétben kezdett hisztizni. Eddig szépen ült a babakocsiban és az etetőszékben is de mostanában "befeszíti" magát elvörösödik és sír. A pelenkázás is kész gyötrelem nem akar feküdni. Ma tanácsadáson amikor a hosszát mérték akkor is sírt ahogy lefektettem.
2011. júl. 4. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

off: nagyon aranyos :D

ne haragudj, csak nem bírtam megállni, hogy ezt ne írjam le. az enyém már nagy, na ő nem kicsit sír hanem addig üvölt teli torokból és veri magát földhöz míg nem történik valami, pl. el nem felejti miért is hisztizett vagy nem kap valami jó békítő meglepit :D a pelusozás is nehezebb lesz majd még, mert jön majd az "enyém és megtartom" dolog, te meg "el akarod venni" a kakiját. hajajj :D

nem ijesztegetni akarlak csak tényleg aranyosan írtad le a babád hisztijét :)))))

2011. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban kezdődött nálunk is, pont úgy ahogy írod. Most 13 hónapos, a babakocsit csak úgy tudjuk használni, ha adok a kezébe valami rágcsálni valót, például egy szelet almát, vagy kölesgolyót, amivel lefoglalja magát. A pelenkázásnál is ugyanez a módszer, a kezébe adom a dm-es fogkefét, vagy egy popsitörlőt, bár néha ez sem segít, ügyesen akár egy méterre is eldobja, aztán szedegethetem össze:) Amúgy ezután nálunk az jött, hogy séta közben ha nem engedtem hogy felvegye a döglött bogarat, vagy a csikket a földről, akkor fogta és sírva leült az utca közepén. Ilyenkor egyszerűen mondom, hogy én megyek és integetek, hogy pá-pá, aztán ha két métert távolodok felpattan és úgy jön utánam, mintha nem történt volna semmi.
2011. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!