Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számithatok szerintetek?...

Mire számithatok szerintetek? 1 évessel fogorvosnál

Figyelt kérdés

Foggal született a fiam, kicsi sárga volt neki meg mozgott is. Hogy állandóan csikorgatta letört neki, és rá 2 napra elkezdett neki dagadni az inye meg piros is neki nagyon.

Voltunk házidokinálazt mondta szerinte alatta jön a másik. A fiam egész nap sir,hisztizik, ha az ínyéhez hozzáérek üvölt. Gondoltam elmegyek egy gyerekfogorvoshoz (magánrendelőbe) h nézze meg (bárnem tudommit fog tudni vele csinálni mert nem nagyon hagyja h megnézzük...)


Nagyon félek tőle...Mire számithatunk?


2011. okt. 21. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

mi egy durva poráfa esés miatt voltunk fogorvosnál, akkor 20 hónapos volt a babám, tehát jóval idősebb, mint a tiéd.

az ölembe vettem, együtt ültünk a székbe, először még tetszett neki a nagy és fényes lámpa, de nem sokáig...

nem nyitotta ki a száját, de elkezdett sírni, amitől ugye mégis kinyitotta... a doki így meg tudta nézni, kocogtatni a fogait, szerencsére nem lett baja. jó eséllyel a te fiad is üvölteni fog, mert gondolom nem nyitja kérésre a száját, márpedig akkor is ki kell nyitnia. az én fiam, amint kiszálltunk a székből, megnyugodott, kapott egy matricát és a végén még integetett is:)

biztos lesz nagy sírás, készülj zsepivel, de hamar megnyugszik majd, főleg, ha tud is segíteni neki a doki!

2011. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ne ijesszétek el egy életre a dokitól.
2011. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!