Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit vegyek? Avent?...

Milyen cumit vegyek? Avent? Mam? Vagy esetleg valami olcsóbbat?

Figyelt kérdés
A szilikonos Mammal kezdtünk, ami a FElicitas-os csomagban volt, ez szilikonos. Melyiket célszerű most megvennem, hogy ne köpje ki? Azt hallottam, hogy célszerű szilikonost. Na, de melyiket?
2011. okt. 21. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a NUK 1-es altatócumiját használjuk 2 hetes kora óta. Szilikonos, mert az "gusztább", mint a latex, de szerintem megszokás kérdése, hogy melyiket nem köpi ki.

Lehet, hogy nem kell majd neki a cumi, az én nagyobb gyerkőcöm se volt cumis, egyszerűen nem kellett neki.

Jó babázást!

2011. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem áldás most a cumi. A nagyobb nem fogadta el,alig aludt napközben a kicsi így, cumival hajlandó elaludni.
2011. okt. 21. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is a csomagban található Mam-ost próbáltuk ki először. Mivel megnyugtatta és elfogadta, így ilyet vettünk, csak kisebbet. Végig ezt használtuk, az Aventes nem kellett neki. 11 hónaposan szokott le a cumiról.
2011. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk a nuk-ot ajánlották,h az a legjobb, a kialakítása miatt.Végül mondjuk mi nem használjuk,szóval ennél érdemlegesebbet sajna nem tudok..
2011. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a dm-nek a saját cumiját. Tök ugyanaz a kettő,csak mondjuk nem világít a sötétben.. :)

Mi már csak ilyet veszünk,de mi is sokáig csak a mam-ost vettük,aztán rátaláltunk a dm-esre,és ugyanúgy imádja! :)

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk az aventest utálta, kiköpte, a Nuk-ost használja most de DM-est is kapott már és azt is ugyanúgy elfogadja.
2011. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kezdésnek Aventet vettem.

A csomagban lévő cumi 6+-os volt. Nem is akartam neki odaadni, de egyszer rábukkant a szekrényben. Kénytelen voltam kifőzni azt is, mert hisztizett érte. :)

Simán elfogadta. Azóta hol Mam, hol Avent van a szájában. Mikor melyiket találjuk.

2011. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!