Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt el tudok tenni...

Sütőtököt el tudok tenni télire a babámnak?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem el? Télen vajon lehet kapni, és ha igen, akkor az is olyan finom, mint most, amikor idénye van? És mennyibe kerül akkor?
2011. okt. 21. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sütőtököt szinte egész télen lehet kapni, akkor van idénye. Késő ősszel, télen. De még nyáron is lehet kapni, mert importálnak, csak akkor már drágább. Amúgy meg ha nem vágod fel, nem sérült elég sokáig elállnak. Anyósom szokott termeli, és nála a pincében ahol elég hűvös van semmi baja nem szokott lenni.
2011. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyárra szoktam eltenni :)). feldarabolom kockákra/szeletekre, mikor-hogy sikerül (akkorára,ahogy sütni szoktuk) és simán lefagyasztom. mikor előveszed sütni,akkor fagyottan kell betenni a sütőbe!

meg is szoktam főzni egy adagot,azt lepépesítem és mehet a bébiknek. Bár idén már rágni fognak, gondolom most már csak sütésre fogom eltenni.

2011. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is tettem már el. Elfeleztem, az egyik fele adagot megsütöttem, kis forralt vízzel hígítva leturmixoltam, úgy ment a fagyasztóba. A másik felét csak felkockáztam és zacsiba dobtam, ha olyat főzök, akkor 4-5 kocka megy bele és párolom a gyerkőcnek és a többivel együtt turmixolom.

Érdemes betárazni belőle, sokkal finomabb, mint a bolti.

2011. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!