Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Sinlac kérdésben...

Anyukák! Sinlac kérdésben segítség?

Figyelt kérdés
4 hós a babám, 2 hete elapadt a tejcsi,ezért átálltunk tápszerre. Azóta zöld a babám széklete,és ekcéma van a bal lábán. A doki szerint,lehet,h érzékeny a tejre. Ezért Milumil Pregomint és Sinlacot írt fel. A Sinlacolt uzsonnára mondta,h adjam neki, mert mostanában már csak 4x evett a tápszerből egy nap,és ez legyen az 5. étkezés. Ti kanállal agyjátok a babának,vagy lehet cumisüvegből is? Kanállal adtam neki,de csak a felét ette meg...átöntöttem nagyobb lyukú üvegbe,de nem kérte. Elég volt neki a 150ml-ből a 80????
2011. okt. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan add neki kanállal!

A Sinlac nagyon laktató,nem csoda,hogy ilyen"keveset" evett belöle.

Az én kisebbik fiam a Sinlac-on nőtt fel,szerintem 1 évesen sem evett belöle 100-nál többet.

Csak nyugi,biztos jól lakott!

2011. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sinlacot nem tudod cumisüvegből adni, sűrű, mint a tejbegríz.
2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én cumisüvegből adtam a lányomnak a Sinlacot. 4-8 hónapos koráig minden este ezt kapta elalvás előtt.

Úgy csináltam, hogy 5 evőkanál Sinlacot tettem kb. 180ml vízhez. Szinte mindig megitta az utolsó kortyig.

2011. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még most fogom elkezdeni a hozzátáplálást, úgyhogy elkél a segítség! Olvastam,h lehet használni sűrítésre és főzelék készítéshez is...ez hogy működik? Már adtam almalevet a kislányomnak pár napig,de pont akkor jött a zöld széklet probléma,ezért leállította a gyerekorvos a próbálkozást. Amint kiderül,h tényleg az előző tápszer okozta az ekcémát,akkor kezdem újra a hozzátáplálást! :) Köszönettel: Ildi
2011. okt. 21. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Sűrítésnál a rántás helyett rakod bele a megfőtt ételbe.
2011. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! :) Kösziiiiiiiiiiiii....
2011. okt. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!