Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek orrvérzős a babája/kisgyermeke?

Figyelt kérdés
Meg tudná velem osztani a tapasztalatit?
2011. okt. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam sűrűn vérzik az orra, doki szerint vékonyak az erek az orrában.

mire vagy kíváncsi?

2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 éves fiamnak pár napja eleredt az orra,vittük dokihoz majd 4 napig bent fogtak minket.Neki is ezt mondták,h vékonyak az erek az orrába,de engem ez egyáltalán nem nyugtatott meg.Kérdeztem hogyan kezeljem neki ha legközelebb ilyen adódik,de csak azt mondták h vigyem be.Értem de addig hagyjam h vérezzen?
2011. okt. 22. 08:01
 3/3 anonim ***** válasza:

szia


én először a gyerekdokihoz mentem kértem beutalót a fül-orr-gégére, ott felírtak neki egy kenőcsöt ennyi nem mondták hogy kórházba kéne mennünk.

ha nagyobb lesz és sűrűbben előfordul az orrvérzés, kisütik neki az orrban lévő ereket.

hosszú ideig szokott vérezni neki?

az én fiamnak 3-4 percig de nem ömlik neki....

Ő viszont állandóan orrot akar fújni és sokszor erősebben fúj ilyenkor is vérzik neki....


nálatok van valami ok?

nem piszkálja előtte a kicsi?

2011. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!