Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, hogy rászokott 9hós...

Nagy baj, hogy rászokott 9hós babám a babakocsiban alvásra? Csak éjjel alszik a kiságyban.

Figyelt kérdés

2-3hónapja, amióta feltud ülni, állni, nappal nemtudom a kiságyban altatni, mert felpattog.babakocsiba teszem, és ott szépen magától elalszik, ritkán kell 5-10percig tologatnom.

éjjelre hálózsákba teszem,abba nem tud "ugrálni".

próbáljam nappal is ?

vagy nem gond , ez a babakocsiban alvás?

később hogy fog aludni, ha kinövi?

mit csináljak?

szoktassam le?vagy jó így?


2009. máj. 3. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem vagy egyedül ezzel a problémával. Én 11hós koráig altattam babkocsiban. Volt hogy akonyha kellős közepén,mert kint szakadt az eső. Nyui! lefog róla szokni,azért próbálkozz a kiságyas megoldással is.
2009. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó a helyzet,7,5 hósak vagyunk és 6 hós kora óta mászik feláll stb......és ez alvás előtt is így van a kiságyban!Eleinte én is babakocsiba raktam és irány a világ csak h aludjon!De aztán jöttek a rossz idők stb...úgyh azt csinálom h mikor álmos lestezsem,simizem picit majd mikor feláll meg ficereg akkor megpuszilom és ott hagyom!Aztán várok....mikor nyekereg,elkezd sírni akkor bemegyek újra leteszem és simi és megint kimegyek!ezt csinálom addig míg el nem alszik!És ez bevállt!Mert van h fél órát így álldogál az ágyikóban még majd mikor benézek hozzá már alszik,igaz keresztbe kasul az ágyikóba de alszik és minden hiszti nélkül!kopp-kopp-kopp
2009. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!