Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-es liberot használunk, de a...

4-es liberot használunk, de a reggeli kakik mindig kifolyik, mindennap moshatom az alvós body+ rugiját. Jobb pelenkára ötlet?

Figyelt kérdés
Napközben nincs gond, igaz akkor nem is kakil, csak reggel..Előző méretekből próbáltuk a huggiest, pampers-t, de akkor nem volt jó. Lehet megint próbálni kéne a Pamperst? Vaskos kis combja van a babámnak :)
2011. okt. 23. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Éjszaka szopizik, iszik? Lehet, hogy nagyon tele van már pisivel a pelus, és azért folyik ki.

Próbáld meg az 5-ös Liberot! Az méretben majdnem olyan, mint a 4-es, csak többet bír!

2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nem olvastam a kommenteket. Nálunk is nagyon sokáig ez volt, hogy csak a reggeli kaki folyt ki, a többi nem. Igaziból egyszerű a megoldás. :) Nekünk mindig azért folyt ki, mert az éjszakai pelusba ment, és az már úgy tele volt, hogy nem tudta felszívni, és kifolyt. Reggel mikor kel a babám enni, 6 körül, akkor kicserélem a pelust is, és így már nem szokott kifolyni.
2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy pamperst használunk.
2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem kel már fel éjszaka. Nem átázik a pelus, hanem a combjánál kifolyik, kijön....

Kipróbáljuk az egyel nagyobb méretet éjszakára, nem lőhetünk ezzel annyira félre, max. ha nem jön be, később felhasználjuk, amikor már jó lesz rá. és próbáálkozok akkor más típusú pelussal.

Köszi!!!

2011. okt. 23. 15:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Legelső válaszoló vagyok: szerintem az 5-ös Libero biztos jó lesz és mint már írta valaki, méretben nincs sok különbség a 4-es között, de viszont többet bír.
2011. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A vaskos combi nálunk is meg van:)Én végig próbáltam az összes pelust szinte,reggelre mindegyikben átázott,végül a Müllerben a Beauty Baby márkájú vált be,még egyszer sem ázott át. Pedig én is este ráadom,és csak a reggeli ébredésnél cserélem.
2011. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!