Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapjon főzeléket?

Judavi kérdése:

Mikor kapjon főzeléket?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos, 5x szopizik. A 2. és 3. között már kóstol gyümölcsöt. A védőnő azt mondta, hogy "ebédre" adjam neki a főzeléket (3. szopizás) , de akkor az a gyümölcs után következne. Maradjon ki a gyümi vagy a 4. szopizás helyett kapjon főzeléket?
2011. okt. 23. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

itt az ideje, hogy normális, időbeni napirendet vezess be :)

a gyümi legyen 10kor, az ebéd dél-1 között. pár nap és a szopik is rendesen időre be fognak állni :)

2011. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
napirend az van, 10kor gyümi, 1 körül szopizik. igazából azt nem tudom, hogy ha gyümölcs után jön a főzelék, úgy hogy nincs közte anyatej, akkor az úgy nem túl megterhelő e a gyomrának?
2011. okt. 23. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor félreértettem, bocsi :)

nem túl megterhelő, de az uzsit ne váltsd ki rögtön utána, egyenlőre két étkezés elég lesz, így fog kapni zöldséget is és gyümit is :)

a tejed kevesebb lesz de ne ijedj meg :)

2011. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem megterhelő, nagyon sokan így csinálják. Én is így csináltam.
2011. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!