Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nátháját mivel enyhíthetem?

Nátháját mivel enyhíthetem?

Figyelt kérdés
egyelőre színtelen és elég folyós a váladék. Sokat tüsszög, és kezd köhécselni is. mit adhatok neki? első nap nem akarok vele orvoshoz futni.
2009. máj. 4. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó homeós orrspray, az Euphorbium, azzal fújhatsz az orrába, és adhatsz a babának szintén homeós Oscillococcinumot. Az immunrendszerre hatnak, nincs mellékhatásuk. Fontos betartani a használati útmutatón szerep lő utasításokat! Az orrspray nem csak fellazítja a váladékot, de vannak benne gyulladáscsökkentő hatóanyagok is. Nálunk mindkettő bevált.
2009. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én este 1 liter forró vízbe -egy kanál kammilla, 1 kanál só és 15 csepp diapulman cseppet tettem. Gőzölögve beraktam a szobájába. Nekünk bevált.
2009. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!