Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kúrálhatom itthon 7...

Mivel kúrálhatom itthon 7 hónapos fiam nátháját?

Figyelt kérdés
A hangján ugy hallom megfázhatott,de nincs orr folyás,köhögés vagy láz még.Mivel előzhetném meg hogy ez ki alakuljon?
2009. aug. 18. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg, akkot mit akarsz kúrálni? Adjál neki eleget inni és kész.
2009. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kúrálni szeretném hanem megelőzni hogy ennél jobban kialakuljon!

Köszi a haszontalan válaszod!

2009. aug. 18. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyenkor napi 10 csepp Cebion-t adok a kisfiamnak.

2009. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki Cebion cseppet!
2009. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hárs és kamilla teát adj neki. Ha van mézed és nem vagy ellene azt is rakhatsz bele. De csak 1 éves kor után ajánlják.

2009. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Kamilla teát adtam neki meg gyógynövényeset.Párologtattam kamillát a kiságya mellett éjjel hátha az is jó lesz.Ma sikerült elvinnem dokihoz (eddig szabin volt) és semmi baja eddig csak a hangja ilyen,valószínüleg valami vírusos fertőzés lesz de amíg nem tudják mi az nem tudják kezelni sem.Addig pedig Marad a sok tea,kálcium,friss levegő esetleg só oldatos orr spray ezeket tudta ajánlani a doki.Azt mondta mást nem érdemes mert ha vírusos bármit is adok neki nem tudom kivédeni tehát felesleges.Pénteken újra megyünk hozzá,remélem javulni fog.Még egyszer köszi Nektek!
2009. aug. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!