Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor húzódik már vissza...

Mikor húzódik már vissza szülés után a hasam? Pedig előtte szép lapos kockás hasam volt. Azt mondják a 6. hétre lesz végleges. Tehát már olyan marad, amilyen a 6. héten lesz. És még mindig nagyon látszik a linea nigra (csík) is.

Figyelt kérdés
5 hete szültem császárral.
2011. okt. 9. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hüvelyi szülés után is kb. 9 hónap, mire a végeleges állapotát eléri a has (persze a méh már előbb összehúzódik, de vannak szalagok is meg stb.) Császárnál én úgy tudom, rosszabbak a kondíciók, mert ott a vágás.


Szerintem mindenképp legyél türelemmel.


Én nagyon sovány lettem, de a szövetek és a bőr egy kicsit lazább lett még így is. A második gyerek után meg pláne. És ha eszem, akkor jobban "tágul", tehát estére mindig van egy kis poci.


Az ember szülés után sosem lesz olyan mint előtte, átalakul a test (nekem a csontozatom is), de ettől még lehet csinos, csak más lesz az alakja!

2011. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Kockás hason nehezebben tágul a bőr, tehát a regeneráció is lassabb. A régi állapot visszanyerése akár másfél évet is igénybe vehet, de genetikától függően, akár örökre olyan maradhat amilyen most.
2011. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy előttem mondták. Türelem, szép lesz, majd meglátod!
2011. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a 6.hétre, ezt ki mondta???

Ha szép lapos hasad volt, akkor most is olyan lesz, még 1-2 hónap. Lassan elkezdhetsz tornázni, hidd el, szép hasad lesz.

Én kettőt szültem, szép a hasam, nincs vele semmi gond. Kellett kb 2-3 hónap, mire visszahúzódott a derékbőség.

2011. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Disi ***** válasza:
3 hós a babám, de még nekem is van még hasam. Nekem nem volt kockás, csak lapos. Már én is nagyon várom mikor lesz olyan, mint azelőtt. Én is azt hallottam, hogy annyi idő alatt húzódik vissza a bőr, mint amennyi idő alatt kinyúlt. Elképzelni nem tudom, hogy egyes topmodellek hogyan tudnak kifutóra lépni 1-2 hónappal szülés után. Gondolom valamilyen hasszorítóval, mert a természetet nem lehet megkerülni. Most már nekem is sokat húzódott vissza, de még mindig lóg egy kicsit. Mondjuk én császáros voltam.
2011. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, 5hete szültél, ennyi idő alatt a méhed belül regenerálódik, de azért egy terhesség nem csak azt az egy szervünket érinti. Még a belső részeidnek is helyre kell vándorolni, a bőrödnek is meg kell szokni, hogy nem kell akkorának lennie..

Csiga nyuga, 8hónapja született a második, és az apró pici gyűrődések mostanra tűntek el a hasam aljáról teljesen.

2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem császárral, előtte kockás hasam volt, hát mit mondjak....közelében sem vagyok még csak a lapos hasnak sem...:(
2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy év volt mire visszahúzódott és még fél év mire vissza tudtam tornászni kockásra. Pedig amúgy a hasamról tornászom le legkönnyebben a felesleget.
2011. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ÓÓóóó, dehogy hat hét!!!

9 hónapot mondanak "visszaállási" időnek. Húú, nyugi... :) 7 hónapos a kicsim, most már kezd hasonlítani az eredetire a hasam, szerintem császár esetében ez amúgy is lassabb folyamat lehet, és amíg szoptatsz, ne erőlködj ezen, utána lehet/szabad/érdemes alakkal foglalkozni, addig valamennyi zsírtartalék -sajnos- kell a szervezetünknek.

2011. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem, de olyan, mintha megint terhes lennék :( A barna csík is látszik még, igaz sokkal halványabb.
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!