Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még kapni a Dechatlonban...

Lehet még kapni a Dechatlonban ezt a típusú kabátot/overált?

Figyelt kérdés

Nem találom a honlapon, tavaly még tuti volt és szerintem kb 2 hónapja is fent volt. Mindegy, hogy milyen színben.

Szeretném megtudni, hogy mennyi újonnan az ára a kabátnak, nadrágnak. Nem tudjátok véletlenül?

[link]


2011. okt. 24. 12:07
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. okt. 24. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

De vannak egybe részesek is,érdemes körülnézni a honlapon.Ja,és ha felhívod őket,akkor félre is teszik a kiválasztott darabot,hogy biztosan meglegyen,mire mész érte.

2011. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de újonnan nem szeretnék venni, nekem ez nagyon drága. Úgy gondolom, hogy egy ekkora méretű gyerek még nem használja el annyira, hogy ne lehessen utána megvenni használtan. valamelyik aukciós oldalon vennék, de nem tudom, hogy meddig menjek el az árral, mert nem tudom az eredeti árát.

Megkérdezni pedig nem akarom, mert mindenki össze vissza ír, van aki szerint csak a kabát 10 ezer, van aki szerint a kabát nadrággal együtt 10 ezer. Nem mindegy!:)


Amit belinkeltél kicsit extrább, és most sem találom. Valószínű már megszűnt.:(

2011. okt. 24. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

valóban volt egy-két évvel ezelőtt egy aránylag megfizethető áru overál a Decathlonban.Akkor volt pár hónapos a lányom,és még örültem is,hogy majd nem kell keresgélnem,mert megtaláltam a tutit!Aztán valószínűleg újítottak rajta valamit,és így már irtó drága nekünk is.Egybe részest már nem adok rá,abban nehezebben mozog már.

Aukciós oldalak,amikről én tudok:vatera,teszvesz,babaapró,expressz,jófogás.

Talán lesz még válaszoló,aki tud segíteni!Amúgy én nem adnék 10 ezernél többet egy használt overálért(mégha szinte új,akkor sem).

első voltam

2011. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, nekünk pont olyanunk van, mint amit a 12:07-es kommentedben linkeltél, örököltük a 2007-ben született unokatesótól. Nem láttam ilyen overált a Dechatlonban most.
2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, 12:09-es linkben.
2011. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!