Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetekre, Ti hány foktól...

2 évesetekre, Ti hány foktól adtok overált? Ma rá adtam reggel a bundás csizmáját, és vastag kabátot, és úgy néztek rá a játszón, mint egy ufóra. Minden gyereken vékony talpú cipő és vékony kabát volt, vagy kis mellény. Reggel 9kor volt.9 fok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Még jó, nem is értem miért adtál rá??

9 fok az nem hideg.

mit adsz rá télen??

az én lányoma (2,5) melegító (alatta harisnya és dzseki volt, sportcipő, sapka sem, mert leveszi

(ha nem fázik, nem erőltetem rá, ah fázik, úgyis szól

ez kb olyan, mint 20 fokban sapka)

2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozzál mással.Én mindig azt mondom nem érdekel más,lényeg hogy az én kislányom ne fázzon.Overált még nem adtam a kislányomra,de vastagabb kabátot már igen.Téli cipőt még nem vettem neki,de kocsiban ül és a lábzsákot is ráraktam már.Amúgy 19 hónapos.
2011. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Első válaszolónak 9 fok az nem hideg?
2011. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

szerintem nem hideg, 0 alatt már inkább mondanám annak

ráadsául reggel, ami azt jelenti, hogy nappal több


a csizma is túlzás


A legtöben agyonöltöztetik a gyerekeiket, aztán csodálkozank, ha 1-2 havonta taknyos


Én minig arra hagytakozom, amit ők mondanak, gyerek el tuda döntei, hogy fázik-e vagy sem


A nagygyfiam simán hu felsőben és pulcsiban jár suliban, nem fázik, nyilván nem aggatok rá kabátot

2011. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Overált majd mínusz 5-től adok rá. Plusz 9 fokban azért túlzás, akkor télen mit adsz rá?

Ma a fiamon /2 éves/ melegítőnaci, harisnya, hosszúujjú body, melegítőfelső, mellény, sapka, cipő volt. A lényeg a réteges öltözködés, nem pedig hogy ráadjunk egy vastag overált, amibe úgy beleizzad, hogy tüdőgyulladást is kaphat.

2011. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Overált nem, de harisnya és vastagabb nadrágot igen mikor úgy indultunk hogy jó ha 5 fok volt. És a téli kabátot is előszedtem és ráadtam. A táskámban vittem vékonyabb nadrágot vagy egy zoknit, ha már meleg volt (délután) mire jöttünk haza, lecseréltem valahol, és a kabát alól is levettem a pulcsit. 2 éves. Ja és sapka-sál mert fújt is a szél és az én nyakam is fázott.
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ma mondjuk sokkal jobb idő volt mint tegnap. Ma a lányom is csak vékony harisnyában, melegítőben és vékonyabb kabátban volt (+sapka és vékony sál).
2011. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ja ,a múgy melegfront jö, most is 13 fok van


És azt vedd hozzá, hogy a gyerekek sokkal többet mozognak, főleg a játzsótéren mint mi, tehát ahogy mi fel vagyunk öltözva, abban nekik melegük is lehet

2011. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Overált olyan 0C-tól vagy ha már esik a hó.

Csizmája nincs a fiamnak.

Ma délelőtt így volt: vastag zokni, farmer, póló, vékony h.ujjú pulcsi, polár kapucnis pulcsi és toll mellény, sapka. Még így is melege volt, folyamatosan mondta. 2,5 éves.

Kislányomon is hasonló volt, csak vastag harisnyával és bélelt nadrággal, de rá sem adtam még kabátot sem. 7,5 hónapos.

Szerencsére egyik sem beteges fajta.

2011. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Overált csak akkor adok rá, ha esik a hó, és nagyon hideg van. Amúgy egy naci és arra egy bélelt vastag nadrág. A téli kabiját kb. 1 hete hordja, de délután le van húzva a cipzár amikor jövünk haza a bölcsiből. Ma pl. kabát nélkül jöttünk haza, 20 fok volt (fél 4), de 4-kor már kellett volna a kabát.
2011. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!