Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10 hónapos kislánynak...

Lassan 10 hónapos kislánynak miket lehet/ajánlatos tanítgatni?

Figyelt kérdés
Pl: Ha fogom a kezeit áll és jár ... próbáljam egy kézzel fogni, majd gyakoroltatni az egyedül állást járást? Evésnél kell neki már tanítani az egyedül kanalazást? Egyenlőre még szana szét csapkodná az ételt. Az ágyról, kanapéról való lemászást kell már mutogatni? Egy kis segítséggel már letolat. Meg tudja már tanulni, hogy mi micsoda? (óra, kutya, kéz, láb ... ilyesmik) Tehát ezeket és az ehhez hasonló dolgokhoz elég nagy már? Remélem nem kérdeztem nagy hülyeségeket!?!
2009. máj. 4. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki leporellót és az állatok neveit mondogassátok, meg kis állatokat, ilyen műanyagot amit akár a szájába is vehet, mondogasd hogy melyik mi, aztán kérd hogy hol van a kutya stb. testrészei is, a tükörben is lehet, meg magadon és rajta is, hol az anya keze, hol a baba keze stb. Egyébként a legeslegjobb könyv ebben a témába Deákné B. Katalin: Anya taníts engem, www.deakestarsa.hu. Nekem megkönnyítette az életemet az első gyerekkel, és most is állandóan használom mindkét gyerekkel, nullától hat éves korig. SZuper, tízszer annyit ér mint amennyi az ára.
2009. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. máj. 4. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A múltkor valahonnan letöltöttem az "Anya, taníts engem" című könyvet, de már nem tudom, hogy melyik weboldalról. De ha beírod a google-ba, akkor biztos kidobja. Érdemes beleolvasni, nagyon szuper!!!
2009. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!