Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni egy egyéves...

Mit lehet venni egy egyéves kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Van egy tesója, úgyhogy pl: formabedobó, lego primo, leporelló(k), labda, zenélő golyópálya, babakocsi+baba már van. Tanulókutyust, tanulószéket meg hasonlókat pedig nem szeretnék...

Lenne esetleg valakinek valami eredeti ötlete?

Köszönöm előre is!


2011. nov. 10. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:

tanulószék meg ilyeneket szerintem is már nem annyira kötné le, de a kutya igen.


mi 3 hósan kaptunk egyet. kb 6 hósan kezdte el nyomkodni, vissza vissza tér, most is sokszor elökerül, de ez amiben biztos vagyok hogy szerintem még 8 évesen is fogja néha nyomkodni.

miért?

van egy unokahugom 4 és egy unokaöcsém 8 akik ha itt vannak szinte ölik egymást a kutyáért. imádják nyomkodni, és énekelni a dalokat a kutya után. lehet csak ök musicalisabb típusok, de pl kinézett az unokahugom egy dalt és addig nyomkodta azt míg meg nem tanulta.

2011. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hintaló?
2011. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Halilit babahangszerek (www.hanifa.hu).


Fakopáncs Autók a lejtőn [link] .


WOW Daisy autója [link]

Nekünk WOW utcaseprő autónk van, és imádja tologatni a lányom, ki-be pakolja a sofőrt. Nagyon bevált. :-)


Tanulókutyust megnyomkodtam a tescoban egyik nap én is, de nem győzött meg, mondjuk én alapból sem szeretem a géphangokat.

2011. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy kutyát. Mármint igazit. Szerintem ari ötlet :D
2011. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg "ari", csak nem használható...:)
2011. nov. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!