Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A citromfűteához, ha minden...

A citromfűteához, ha minden nap adom, hamar hozzászokik a babám és már nem hat tovább?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám, eddig minden éjszaka legalább 10x keltünk. A héten először 4 napig, lefekvés előtt adtam neki citromfűteát és fél 8-tól fél 8-ig átaludta az éjszakát. Már kezdtem megörülni, de most éjszaka megint kelt 5x. Akkor eddig tartott? Vagy hogy működik ez?
2011. okt. 25. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Egy fajta teát 2-hétnél tovább nem használhatsz,kell szünet (orvos mondta),az én kislányom 13 hónapos lassan és 7-8x kel,de inkább keljen mint ne,ne legyél lusta minek akkor neked gyerek,én itthon dolgozom mellette,és vezetem a háztartást stb..és napi 5h alszom........minden jót!
2011. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én még 5 órát sem alszom.
2011. okt. 27. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is azt iszik.Eddigis felkelt éjjel ezután is felkel.Nem vettem észre semmi hatását.Nyugodtan adhatod neki szerintem!
2011. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és rendszeresen issza? Minden nap?
2011. okt. 27. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossmanban van 100%-os levendulaolaj, probald meg hogy cseppeket teszel a torlokendojere/maci/lepedo/barmi...
2011. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a gyógynövény teákat nem szabad huzamosabb ideig adni a kicsiknek, bár a 2 hetet keveslem, szerintem annál azért több ideig adhatod.Én granulátumból adtam neki (citromfű-alma), szerintem azt lehet rendszeresen is. Kérdezd majd meg a dokit, ha nála jártok, mi a véleménye. Az én lánykám is rengeteget kelt, de olyan 8-9hónapos korába kezdett lecsökkenni, és azóta max.1-2x kel, ha pl a foga fáj, mint most...(15 hónapos).

Mennyit adsz neki? "Minél magasabb dózisban adod, annál inkább ellenkezőleg hat. Van néhány olyan növény, aminél ellenkező hatást lehet elérni, ilyen a citromfű is. A baba életkorát tekintve (1 éves) pedig 1 mokkáskanálnyi lehetne a napi adag." Ezt kimásoltam, mert én is utánanéztem a teáknak anno.

2011. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen rendszeresen issza.3napja adoj neki de filtereset.Sok vízben van benne.Ő egész nap ezt issza.Második voltam.
2011. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!