Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell készíteni a...

Hogyan kell készíteni a tejbegrízt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alap kaja gyerkőcöknek, én még sem tudom, hogy kell. Sőt az sem, hogy mi az. Ilyen néven lehet kapni? Hol? Hogyan kell készíteni?
2011. okt. 25. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia

Én vagyok aki leírta a receptet, zabtejjel :)

Az nem állati és laktózmentes. Azzal nyugodtan csinálhatod, nem lesz allergiás rá. (de akár szójatejjel is)

Én babám is így ette 11hósan, mondjuk ő anyatejes de szerintem ez nem számít.

2011. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy inkább szójatejjel 1 éves koráig ne! Allergiát okozhat és a szójaallergia kemény dolog, mert amibe nem tesznek, az nagyjából megfizethetetlen egy átlagos családban.

Az én fiam tej- és tojásallergiás, és rizstejjel, zabtejjel készítek neki tejbegrízt. Ha a gluténnal nincs baj, nyugodtan főzhetsz neki. Érdemes lenne még a tejberizst is megpróbálnod, azt is szeretik a gyerekek általában.

2011. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, eszembe jutott még valami: ha felmerült a tejallergia gyanúja, a HA-s tápszerek sem jók neki.
2011. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gluténnal nincs gond. Akkor próbálkozok a rizstejjel és zabtejjel! Nagyon szépen köszönöm a részletes válaszokat!
2011. okt. 25. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!