Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam tápszeres de lassan...

A kisfiam tápszeres de lassan szeretném átszokatni a tejre, hogyan kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Milyen,és hany százalékos tejjel kell kezdeni,fel kell e forralni a tejet mielott adom neki,vagy csak ugy odaadom!

Cukrot kell e tenni bele?

Es egyik naprol a masikra adhatom neki,vagy mindig keverjek a tapszerbe eleinte egy kicsit es majd csak fokozatosan adjam,majd vegleg tej legyen!

Segitsetek koszonom!


2011. okt. 25. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom egy év körüli. Én este tápot adtam nekik, reggel tejet, így kezdtem. 1,5%-ossal kezdtem,felforralva,pici cukorral. 2-3 hét után már vacsi után is tejet kapott. Ha semmi baja tőle akkor mehet a 2,8%-os tej is. A tápszerhez ne keverd.
2011. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy 2,8 vagy 3,5-set adjál neki,vagy házit,az 1,5 -ösnek nem sok köze van a tejhez.Ezeket nem kell forralni már,mivel hőkezeltek,de a házi tejet mindenképpen kell.Nekem azt mondta a doki,hogy egyáltalán ne higitsam,és ne keverjem,ezért én egyik napról a másikra adtam neki először 1dl-t,másnap másfelet,harmadnap 2dl-t,utána meg már a teljes adagját,3dl-t.
2011. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy először csak reggel adtam neki tejet,és mikor láttam hogy nincs tőle semmi baja akkor már este is azt kapott.1.5-öst ne adjál neki,és cukor se kell bele.Én 2.8-as magyar tejet adok neki felforralva.És igen én felforralom.
2011. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és én sose kevertem tápszerrel meg nem is hígítottam.Egyszerre teljes adagot kapott.Kb.1.5 éves klorától pedig reggel teszek neki bele macikávét.
2011. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a tápszerrel kevertem, és napról napra több tejet -kevesebb tápszert öntöttem a cumisüvegbe. 1 hét alatt váltottunk a tejre. Forraltam, és pici cukrot tettem bele - doki javaslatára. (Azt mondta, h így könnyebben megemészti)
2011. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!