Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahatok rendes, hagyományos...

Ahatok rendes, hagyományos babapiskótát a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
10 hós lesz nemsokára. Eddig Hipp-es babakekszet kapott, de nagyon drága, szeretnék váltani valami olcsóbbra. Adhatok már neki hagyományos babapiskótát?
2009. máj. 4. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
nyugodtan fiam 7 hós és azt eszik,szereti nagyon:D
2009. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért tartok tőle egy kicsit, mert abban biztos jóval több cukor van, meg E-betűs anyagok.
2009. máj. 4. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Az én babám lassan 1 éves,de én nem adok neki.Tele van cukorral,tojás is van benne,és egy csomó felesleges anyag.Sztem inkább Hipp-est adj,tudom drága,akkor inkább adj kevesebbet.Esetleg nézd meg a háztartási kekszet(mik az összetevői),de babapiskótát ne!!!
2009. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jobb a másiknál, mindegy, hogy kifli, vagy kenyéhéja, vagy babaipskóta, vagy háztartási keksz...

Mindegyikben van liszt, tojás, cukor és sok egyéb...

Lányom 11 hós, egy ideje rágcsálja mindegyiket, de nem rendszeresen, csak néha kap egyet-egyet.

Aztán lehet adni neki bulátát, kukoricarudat (nem tudom, mi a rendes neve, a kisebb fajta a "Fincsi")

2009. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy a bulátát kipróbáljuk!
2009. máj. 4. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk most lett aktuális ez a kérdés. Először mindenképpen a Hippest fogom kipróbálni én is, de valóban elég drága, főleg ha ízleni fog neki. Ezért már néztem az interneten házilag elkészíthető babkeksz recepteket. A keresővel ezen az oldalon is kiadott pár receptet. Tehát valószínű, h' zömmel házit fog kapni. Abban aztán nem lesz semmi káros anyag. A régi, hagyományos bolti valahogy nekem sem szimpatikus, bár nyilván én is azt kaptam anno, de valahogy a "tudomány mai állása szerint" nem bízom benne. (Ilyenkor mindig arra gondolok, h' vajon a mi unokáink idején mi lesz majd a szokás, mi számít egészségesnek. Tartok tőle, h' legalább akkora szakadék lesz a jövőbeni táplálkozási elvek között, mint most a mi gyerekkorunkhoz viszonyítva:)
2009. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!