Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet hogy mostanában...

Mitöl lehet hogy mostanában egyre többet sir a 7 honapos babám? A foga is bánthatja de már van 2 és amikor azok jöttek nem volt ilyen, most ha le akarom fektetni pelenkázásnál, stb. nagyon elkezd sirni.

Figyelt kérdés
Az öltözéseket is nehezen viseli akkor is sokat sir,és napközben is van hogy kedvetlen és siros,az orvosazt mondta nem beteg,szépen fejlöik és hizik.De engem bánt hogy ilyen siros,mit tegyek?
2009. máj. 4. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna a kérdést, az enyém a héten lesz 7 hós. én próbálom mindig elbolondítani valami játékkal, bohóckodással, de sokszor ez sem segít.

eddig nálunk sem volt ilyen gond.

2009. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naálunk is hasonló a helyzet, fogalmam sincs miért csinálja ezt, talán a foga, ki tudja, én még nem érzem a felsőket
2009. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mi lehet a baja. Azt tudom, hogy nálunk is volt ilyen meg még most is párszor, nálunk a foga miatt volt én vettem homeopátiás chamomillát. Attól megnyugodott a drágám és azért a napjaink mostmár sokkal kellemesebbek. Nem sír olyan sokat sőt, nyugodtabb lett, most volt 7 hónapos. Lehet, hogy nem a fogacskája, akkor viszont nem tudok segíteni :( de a chamomillát szerintem érdemes kipróbálni. ( chamomilla vulgaris 30 ch naponta max. 4 szer 5 golyót lehet adni)

Nyugisabb napokat nektek, remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:( nálunk is ugyan ez a baj, és ráadásul még éjszaka nem is alszik, étvágya is alig van, 2 fogunk kint van, de eddig még nem csinált ilyet! Én adom neki a chamommillát
2009. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!